Замість України Євро-2012 може провести Німеччина


Президент УЄФА Мішель Платіні заявив, що Україна може втратити право проведення разом із Польщею чемпіонату Європи з футболу в 2012 році. Таку думку він висловив польським ЗМІ за підсумками свого візиту в цю країну, де він проінспектував міста Гданьськ, Познань і Вроцлав, що вибрані для проведення чемпіонату.

Як передає канал “Вести”, М.Платіні виразив задоволення тим, як готуються до ЧЄ-2012 в Польщі. “Що стосується України, – сказав М.Платіні, – то там наразі знаходиться безліч наших експертів, і остаточне рішення про те, чи зможе вона прийняти матчі ЧЄ-2012, буде прийнято в грудні цього року”.

Україна має лічені тижні, щоб довести, що країна зможе виконати всі обіцянки, які були надані після перемоги разом із Польщею за право прийняти ЧЄ-2012 з футболу. УЄФА стурбований затримками в приготуваннях до змагань і вже розробив програму порятунку чемпіонату. Президент УЄФА, який відвідав Київ минулого місяця, призначив крайній термін для України – 30 листопада.

Минулого тижня делегація технічних експертів УЄФА відвідала чотири українських міста – Київ, Донецьк, Львів і Харків. Фахівці з’ясовували, чи зможуть стадіони в цих містах прийняти європейський форум і чи готова інфраструктура до напливу туристів. Їхній висновок ляже на стіл М.Платіні вже 25 вересня. “Наразі в Україні є єдине місто, яке може прийняти Євро – це Київ, – сказав М.Платіні. – Інші повинні ще представити в УЄФА гарантії, що вони зможуть виконати взяті на себе зобов’язання”.

Згідно резервному плану УЄФА, замість інших українських міст, вибір може пасти на Берлін і Лейпциг в Німеччині. Сам М.Платіні визнав, що такий варіант не виключений. Однак він підкреслив, що поки Україна разом з Польщею є організатором ЧЄ-2012, і остаточне рішення про те, наскільки вона здатна справитись із проведенням таких масштабних змагань, буде прийнято Виконавчим комітетом УЄФА в грудні.

http://news.liga.net/ukr/news/NU095129.html

One thought on “Замість України Євро-2012 може провести Німеччина”

  1. Не друкуйте цих примітивних спекуляцій – це писатимуть ще 300 разів. І так завжди писали з різними турнірами.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s