Новорічне редакційне 2014


Фото: Liliya Dmytrivna (фейсбук)http://immigrada.de/
 
Дорогі читачі онлайн-часопису українців закордоння “Імміграда”,
 Першою публікацією нового 2014 року є редакційне привітання з Новим роком,  подяка за увагу до нашого онлайн-видання і за вашу активну участь в подіях Євромайдану Німеччини.
 З першого дня євромайданівського руху наша редакція підтримує Євромайдан  і висвітлює всі актуальності, пов’язані з розвитком Євромайданів в Україні та за кордоном. Найсвітлішими споминами минулого року залишилися перші виступи українців Німеччини, коли українці Німеччини за лічені години змобілізувались і виступили єдиним фронтом від великих і малих містечок Німеччини на підтримку європейського вибору України. Хроніку цих подій можна переглянути за посиланням https://www.facebook.com/euromaidangermany.
 Атмосферу такого надзвичайного єднання українців можна відчути, переглянувши фільми за посиланням http://www.youtube.com/watch?v=Lt5ZlQUGfNg – t=23 (німецькою) і http://www.youtube.com/watch?v=7Y41YaBvEMA – t=266 (українською).
 
На жаль брудні політичні технології, спрямовані на знищення свободолюбивого євромайнівського руху, випробувані на українських громадах, почали приносити свої результати. Ейфорія перших виступів спала, хоча вектор євромайданівського руху не змінився. Метою всіх і кожного є отримання кардинального нового українського політикуму. Різниця лише, що різні учасники цього процесу бачать новий політикум по-різному.  Оппозиційні політики пропонують себе як альтернативу діючій владі, висувають себе в майбутні Президенти чи супроводжують останніх. Громадянський рух ненав’язливо погодився бути в одному котлі разом з опозицією, та вже почуває, що йому тісно в такому оточені. Почався процес громадського обговорення в Україні.
Велика надія на новий 2014 рік, коли громадянське суспільство розвинеться в самостійну діючу політичну одиницю, здатну протистояти кримінальній олігархічній владі. Для  цього потрібен час і невтручання діючих політиків, до яких втрачено довіру, і не маніполювання громадською думкою політтехнологів і тих, хто їм прислоговує.Лише правда і внутрішнє почуття справедливості і політична грамотність може вивести український народ на той правильний шлях, який ще 20 років тому пройшли громадянські суспільства Східної Європи і Східної Німеччини. Останньою дією Євромайдану Німеччини минулого 2013 року був лист на ім’я Президента Німеччини Йоахіма Ґаука, який можна прочитати за посиланням http://immigrada.de/?p=18155. А першою акцією нового 2014 року було привітання берлінців і гостей Берліну гілочками з українською символікою біля Брандербурзьких Воріт – постійного місця підримки Євромайдану і привітання Євромайдану України: Greetings from Euromaidan Germany to Ukraine, Berlin, Branderburgr Gate.
Хай же новий 2014 рік буде роком піднесенням людських цінностей понад людськими амбіціями, піднесення політичної свободи понад політичним підлабузництвом і установлення прав і свобод людей для людей, які були і залишаються господарями на нашій спільній матінці Землі. Господарі ж не мають господаря над собою, крім Бога.
Добрий вечір тобі,панегосподарю

Радуйся, ой радуйся Земле!…..

З любов’ю до всіх, редакція „Іммгради“

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s