Звернення української громади Німеччини до європейської спільноти


Звернення української громади Німеччини до європейської спільноти

О 4 годині ранку 30 листопада 2013 року в Києві на площі Незалежності силами спецназу “Беркут” брутально було придушено мирну акцію на підтримку євроінтерграційних намірів України – Євромайдан.

Акції Євромайдану тривають з  п’ятниці 22 листопада 2013 року. В цей день Уряд України передумав підписувати Угоду про Ассоціацію України з Європейським Союзом. З того часу стотисячні Євромайдани відбуваються у всіх великих містах України, незважаючи на їх заборону в багатьох з них.  На вулиці вийшла молодь України. Навіть голос дітей був відчутний. Разом з протестантами – опозиція. Юлія Тимошенко оголосила голодування.

У діаспорі українців в 46 країнах світу відбулися акції на підтримку українського Євромайдану. Німецький Євромайдан, акції якого відбулися протягом останнього тижня в 12 німецьких містах (Берлін, Ляйпциг, Дрезден, Гамбург, Франкфурт на Майні, Мюнхен, Штуттгарт, Майнц, Мюнстер, Кьольн, Дюссельдорф, Регенсбург),  підтримував  український народ.

29 листопада 2013 року остаточно стало зрозуміло, що Угода про Ассоціацію України з ЄС не підписана. Українці продовжили мирні акції Євромайдану. Вони утворили “живий ланцюг” до польсько-українського кордону як символ прагнення українців до Європи. Народ мирно висловлював своє бажання жити в Європі з її демократичними цінностями.

Незважаючи на мирність Євромайдану і на чисельні попередження міжнародної спільноти, влада в підступний спосіб неочікувано сьогодні вранці застосувала силу. Десятки людей були побиті спецназівцями і отримали серйозні травми. Багатьох з них відвезла “швидка”. Побоюючись за свою долю, велика кількість постраждалих відмовилась від її послуг. На Євромайдан 2013 впали перші краплі крові. У такий спосіб Президент Янукович задекларув свій антиєвропейський антидемократичний курс.

Українська громада Німеччини різко засуджує дії українського Президента Віктора Януковича з насильного придушення Євромайдану.

Українці Німеччини звертаються до європейського громадянського суспільства з закликом засудити силове придушення Євромайдану в Києві.!
Ми засуджуємо будь-який прояв насилля і свавілля як зазіхання на гуманність, яка завжди була і залишається головною чеснотою українців.
Ми закликаємо європейську спільноту стати на заваді утворення ще однієї диктатури в Східній Європі.

Україну в Європу!

Форум українців Німеччини https://www.facebook.com/groups/646486425383240/

#‎Євромайдан https://www.facebook.com/hashtag/%D1%94%D0%B2%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D0%BD

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s