Наступна скайп-конференція на тему “Німецький Євромайдан: ми – сила, що далі?”, 25 листопада 2013 року.


Берлінський Євромайдан біля Брандербурзьких воріт. Фото: Ольга Самборська, 24.11.2013
Берлінський Євромайдан біля Брандербурзьких воріт. Фото: Ольга Самборська, 24.11.2013

Наступна скайп-конференція з приводу обговорення розвитку німецького Євромайдану і подальших протестних дій українців Німеччини.

Повна мобілізація української грамади Німеччини!

24 листопада 2013 року відбулися перші успішні акції Євромайдану в Німеччині. Вони охопили міста Берлін, Мюнхен, Штуттгарт, Франкфурт-на-Майні. Мешканці менших міст підтягнулися до більших. Вперше за історію четвертої хвилі міграції в Німеччині ці акції зібрали сотні активних українців. Вони довели, що українська громада Німеччини в стислий проміжок часу здатна зорганізуватись на акцію протесту проти дій антиукраїнського уряду стосовно замороження підписання Ассоціації між Україною і ЄС.

Це був тест на нашу згуртованність і ми його здали. Україна нас почула! Зараз ми маємо зробити наступний сміливіший крок і виступити ширшим протестом вже з залученням більшого кола учасників. Серед них мають бути німецькі політики і медія! Ми маємо донести послання Євромайдану німецькому народу і навіть цілій Європі, в якій Німеччина відіграє провідну роль. Цей крок вимагає високого професіоналізму в підготовці і повну мобілізацію української грамади Німеччини на засадах солідарності і взаєморозуміння.

Для виконаня цієї мети ми маємо скоординувати наші зусилля і створити повноцінний обмін інфомацією між грамадами українців ( організаціями, структурами і окремими українцями). Найактивнішою ланкою є соціальні мережі, зокрема фейсбук. Події Євромайдану обговорюються в групі Форуму українців Німеччині – незалежній платформі українців Німеччини (див. https://www.facebook.com/groups/646486425383240/).

Іншим засобом є спілкування шляхом скайп-конференції. Наразі створена група Євромайдан-Німеччина, де в скайп-режимі обговорюються всі питання організації і відбувається координація наших зусиль. Підписатися на скайп-конференцію можна, надіславши свою скайпову адресу на е-mail: info@immigrada.de

На понеділок, 25 листопада 2013 року запланована наступна скайп-конференція на тему “Німецький Євромайдан: ми – сила, що далі?”. Початок обговорення о 19 годині. Скайп-група Євромайдану діє в постійному режимо, тобто в будь-який момент ви можете приєднатися до неї, залишити нам свій запит, побажання і пропозицій. Обговорення триватиме з 19 год. Завершення – після вичерпання всіх питань.

Якщо у вас немає можливості приєднання до скайпу, приєднатися до дискусії можна наживо в приміщенні редакції онлайн-порталу “Імміграда”, звідки відбуватиметься підключення.
Адреса редакці:

Gneisenaustrasse 2a
10961 Berlin

4 поверх (вхід збоку Mehringhof Theater)

http://www.mehringhof.de/anfahrt.html

тел. для контакту: 0177549546 (Ольга Самборська)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s