“Материнка” запрошує до нового ігрово-навчально року в Берліні.


“Материнка” запрошує до нових занять з дітьми.


1 вересня 2013 року в 16.00 за адресою Gneisenaustr. 2a, Berlin 10961, 4 поверх (зустріч в 15.45  біля ліфту під аркою)  відбудеться перша зустріч в новому ігрово- навчальному році 2013/2014.  До Вашої уваги – нове приміщення “Материнки”, українська бібліотека для діток і дорослих при редакції онлайн-часопису “Імміграда” (www.immigrada.de), кава, чай і приємна атмосфера. 
 
Запрошуються батьки і діти, бабусі і дідусі, а також всі, кому залежить на збережені українські тотожності і розвитку дітей в українському середовищі в Берліні. На зустрічі обговоримо питання розкладу занять, мовних груп та інші логістичні питання. 

Недільна школа «Материнка» – це коло зустрічей та забави для тих, для кого українська мова – материнська, “материнка”. Ми маємо на меті покращувати рівень розмовної мови дітей з багатомовних сімей, де українська мова вимагає підтримки в її становленні як самостійної мови. Ми знайомимо дітей з українською культурою, літературою та заохочуємо їх до створення унікальної культурної моделі, що поєднає у собі елементи мультикультурного та мультинаціонального середовища, в якому вони виростають, з акцентом на білінгуальністі (українська, німецька). Батьки і діти, як і зачинателі проекту, є творцями нових ідей, підходів і методик на рівноправних засадах.

Якщо Ви і ваші діти зацікавлені долучитися до проекту “Материнка”, звертайтеся:mehrinhoff

Ольга Самборська – Тел: 01775495465
 
Вік дітей – необмежений. Попередньо прохання зареєструватись за адресою info@immigrada.de, де вказати Ваше ім’я, вік дітей і бажаний час занять, якщо ви не зможете приїхати.
 
Зарання вдячні за Вашу увагу до занять “Материнки”.
 
Як добиратися:Автобусом: 104, M19, 140, N4U-Bahn: U7, U8 зупинка Mehringdamm

Далі слідувати вказуючим знакам “Материнка” .

 
 
 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s