Чому ті самі питання, що до НПД, не ставляться до “Свободи”?


8.06.2013
Шановні, як може таке бути, що зі всієї багатомільйонної України і з не меш тисячних соціальних мереж, де останній тиждень на повну гуляє інформація про візит свободівців до НДП (сама постила кілька разів), з”являється заява про те, що якись один журналіст десь вичитав в журналі Шпігель, що патрія НДП є дискусійною і зробився скандал (див. http://express.te.ua  Політичний скандал: Нардеп свободівець Головко зустрівся з німецькими неофашистами (Відео)
Люди добрі, що ви читаєте і чим цікавитеся, якщо європейські політичні дискусії лише зараз вам впали в очі? Таж партія “Свобода” така сама як і НПД (Національно-демократична партія Німеччини), те саме націоналістичне спрямування. Тільки виходить, що якщо своє – то не смердить. В Німеччині, яка свого часу добре попеклаcя на націонал-соціалізмові, будь-яке націоналістичне об”єднання, яке має на меті виключення груп населення за національною ознакою, критизується аж до заборони останнього. Остання серія вбивств мешканців Німеччини турецького походження (Zwickauer Terrorzelle) викликала знову жваву дискусію про те, чи мають толерувати НПД як засаду націоналізму в країні. Для мене не існує національного націоналізму. Тож хоч і була спроба політичного скандалу стосовно “Cвободи”, вона пішла в інше русло. Чому ті самі питання, що до НПД, не ставляться до “Свободи”? Якщо останні поділяють ідеології націоналістів інших країн, то чим вони від них відрізняються? Лише тим, що свої? Портал “Хата скраю” вже багато разів звертав увагу на те, що Олег Тягнибок давно приглядається до Німеччини і зустрічається тут з різними особами, не обходячи увагою і діаспору. Хто не розуміє реалій, то й йде на приману. Такі візити шкодять демократичній діаспорі українців, на яких дивляться місцеві політики і не тільки вони.
Якщо йдеться про те, що українці хочуть в Європу, то потрібно наблизити українців до політичних дискусій в Європі. Як це зробити, уважно і більше читати в інтернеті, а то і залучати українців діаспори для написання статтей і проведення дискусій щодо реалій в тій чи іншій країні. Інакше той “дитсадок” ніколи не закінчиться
https://ukrajinciberlinu.wordpress.com/tag/олег-тягнибок/
http://express.te.ua/2013/06/05/політичний-скандал-нардеп-свободіве/

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s