“українці непохитно вірили – Господь ніколи не залишить нас.”


pashaХристос Воскрес!
Шановна пані редакторко Олю (САМБОРСЬКА)!
Вітаю  Вас і родину зі святом світлого Христового Воскресіння!
Святий Великдень несе нам усім довгоочікувану радість перемоги Сина Божого, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, поселяє спокій у серцях, укріпляє віру та живить душу.
Чудо Христового Воскресіння також об’єднує усіх нас, українців,  вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю.
В цей час ми відкриваємо Богові свої душі й просимо наповнити їх духовною силою та надією. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні найтяжчих випробувань ми відчували його захист й підтримку. У неймовірно складні та трагічні часи ми, українці, непохитно вірили – Господь ніколи не залишить нас. Так, власне, й сталося – ми здобули власну Державу, але є дуже прикрим, що нею поки що правлять відверті україноненависники, ба більше – промосковські україножери.
Якраз Великдень все ж нагадує нам про духовне відродження, яке так потрібне всім нам, всій українській нації!
Саме з настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, але й усі людські надії й сподівання на добру долю українства. – То ж скеруймо наші молитви на добрі справи та світлі помисли задля відродження української нації й ствердження справжньої Української Держави в колі вільних европейських народів.
Ці Пасхальні дні – це час віддати шану всім українцям, усім тим, кого немає серед живих, тим хто, залишивши нам свою любов та героїчний й життєвий досвід, – загинув на стійці від кулі ворога або ж непокірним тихо відійшов за межу, – поринувши у Вічність. – То ж згадаймо усіх українських патріотів на Вічній Ватрі – славетне козацтво та гайдамаків – захисників нашого люду, вояків армії УНР та бійців непереможних загонів Холодного Яру, мільйонові невинноубієнні жертви Голодоморів та репресій, підпільників з сітки ОУН, повстанців відділів УПА, членів підпільного парламенту – УГВР, усіх громадсько-політичних діячів, поетів, публіцистів та політв’язнів доби українського Відродження, – усіх з роду-племені Українців, – своєю щирою молитвою та добрим словом…
Нехай же Ваша душа буде багата на добро, як святковий стіл, чиста як Великодній рушник і весела, як українські писанки. – І хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашу оселю радість, віру, надію і любов.
Бажаю Вам доторкнутися з вірою Воскреслого Христа. – Адже поміж нами є величне, всеперемагаюче і відкрите для всіх таїнство Христового Воскресіння.
Христос Воскрес! Воскресне й Україна!
Олександр Панченко,
українець з міста Лохвиці на Полтавщині

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s