“де заяви української громади в Німеччині щодо цього фільму, де звернення українців ФРН до депутатів Бундестагу і керівництва телеканалу? “


 • http://www.u-e-p.eu/

  У Німеччині зняли фільм, в якому нацисти рятують єврейку від українців

  http://www.u-e-p.eu

  У Німеччині вийшов фільм під назвою “Наші матері, наші батьки”, в якому показано, як нацисти рятують єврейську…
  • Ukrainische Botschaft in Berlin 1+1 без проблем можуть організувати зустріч з ZDF самі
  • Oxana Gerke Навіть візуально уартина викликає щонайменше нерозуміння (про кого фільм?), коли бачиш на руці поліцаїв жовто-блакитну стрічку – державний символ України.
  • Oxana Gerke Запросіть на зустріч посла з ZDF 1+1.
  • Oxana Gerke У коментарі, що є тут, критика стрічки – як у поляків – не прозвучала.
  • Oxana Gerke Дивно, що свіжа преса не в курсі справи. Але й на вашому сайті нічого про це не сказано: ані про коментра, ані про заплановану зустріч. Чи я помиляюся? Є лише ось це: http://germany.mfa.gov.ua/ua/press-center/comments
   Доречно було б і розмістити у себе на сайті матеріал укр. преси на цю темі, якщо такий з”явиться…А так, що доступне, про те й знаємо.

   germany.mfa.gov.ua

   Міністерство закордонних справ України
  • Ukrainische Botschaft in Berlin У випадку з Польщею обурення пішло із суспільства, із громади, а потім вже вийшло на рівень дипломатії. А у нас ситуація дещо інша – де заяви української громади в Німеччині щодо цього фільму, де звернення українців ФРН до депутатів Бундестагу і керівництва телеканалу? Чи Ви думаєте, що всю цю роботу може виконати саме Посольство? Ми робимо все, що передбачають можливості дипломатії, які достатньо обмежені.
  • Ukrainische Botschaft in Berlin Але й журналісти перед тим, як говорити про бездіяльність, могли б зателефонувати чи написати мейла до посольства і спитати, чи було щось зроблено, і якщо так, що саме.
  • Ukrainische Botschaft in Berlin Ми плануємо розмістити матеріал за результатами зустрічі з офіційним представником ZDF
  • Ukrainische Botschaft in Berlin До того ж аналогічного листа було направлено і нашим Посольством. Зустріч з офіційним представником ZDF запланована на цю п’ятницю, як у нас, так і у наших польських колег. На жаль, ЗМІ дуже поспішають обвинувачити всіх навколо у бездіяльності, не розібравшися у ситуації ґрунтовно.
  • Ukrainische Botschaft in Berlin А про коментар Посла України в Німеччині в журналі “Шпігель” на цю тему не повідомляється? Шкода….
  • Oxana Gerke Польський посол у Німеччині Єжи Марганської надіслав телеканалу ZDF, який зняв фільм, лист з протестом і критикою стрічки, в якій поляки показані в негативному світлі.

   Натомість про українську реакцію на провокаційний німецький фільм не повідомляється.
  • Schreibe einen Kommentar …

One thought on ““де заяви української громади в Німеччині щодо цього фільму, де звернення українців ФРН до депутатів Бундестагу і керівництва телеканалу? “”

 1. ARD pokasalo karykaturu na ukrainzja 23 -ho grudnja 2012 r.w filmi Polizeiruf 110: Eine an-

  dere Welt o 2o:15 Jasno bylo wydno nasch pasport s herbom. Tendezija ocewydna.

  Jewhen

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s