“проект готує передачу «Абетки моєї країни України» дітям ФРН у вигляді подарунку від дітей та громадян України. “


Alexandr Pomytkin

Шановні друзі!

C 12 по 18 квітня у ФРН та Брюсселі відбудеться презентація нашого проекту «Абетка моєї країни України», спрямованого на презентацію України у світі цивілізованою та миролюбною державою. І все це шляхом створення дитячої абетки, яка розповідає про Україну дітям інших країн. Особливої уваги у даному випадку заслуговує те, що в основі проекту покладено роботу по створенню такої абетки за допомогою дітей України. Звідси характеристики нашого проекту:

– це перше у світі видання, яке розповідає про якусь країну вибраною формою дитячої абетки;

– це перше у світі видання, створене дітьми цієї країни;

– це сама цікава мирна ініціатива дітей України, враховуючи, що зміст «Абетки моєї країни України» будується на їх пропозиції дітям інших країн через створення таких абеток починати дружити з дитинства, щоб запобігти у майбутньому міжнародних конфліктів.

Першою країною для дітей якої ми вирішили видати нашу «Абетку», було обрано Німеччину, що обумовлено провідною роллю цієї країни в Євросоюзі. Видана нами «Абетка» викликала значний інтерес у ЗМІ України, а також отримала схвальні відгуки від посольства ФРН в Україні. 7 вересня 2012 року ми подарували «Абетку моєї країни України» учням Німецької школи Києва, де навчаються діти дипломатів та бізнесменів ФРН, що працюють в Україні. На цей час ми готуємо передачу «Абетки моєї країни України» дітям ФРН у вигляді подарунку від дітей, громадян України та українців Німеччини. Для офіційної презентації «Абетки моєї країни України» та України у ФРН ми направляємо делегацію, сформовану з учасників проекту. Програма візиту делегації проекту передбачає наступні заходи.

13 квітня – прибуття до Дюссельдорфу (12.00), розселення, о 16 годині зустріч з українцями Німеччини в офісі партнеру проекту у ФРН «Deutsch-Ukrainisches information und kulturzentrum» (Дюссельдорф).

14 квітня – екскурсія по Дюссельдорфу, відвідування музею мистецтв (перша половина дня), зустріч з мером міста Hilden (10 km. від Дюссельдорфу) по його запрошенню (13:30 до 14:45), відвідування Диснейленду (друга половина дня).

15 квітня – прес-конференція з приводу презентації проекту у Бонні в прес-центрі радіостанції «DW», зустріч з учнями «Європейської школи» Бонна та заходи по подарунку «Абетки» учням цієї школи.

16 квітня:

4 члени делегації їдуть до Брюсселю де заплановано:

12.30 – зустріч у Представництві України в ЄС;

13.30 -14.30 – оглядова екскурсія по історичній частині центру Брюсселя;

15.00 – зустріч в Європарламенті з депутатами;

16.30 – зустріч з дітьми дипломатичних представництв при Євросоюзі у Гете-інституті.

7 членів делегації, що залишаються в Дюссельдорфі, проводять зустрічі з учнями шкіл Дюссельдорфу, знайомство з системою освіти ФРН.

17 квітня – презентація «Абетки» у Парламенті федеральної землі Північна Рейн-Вестфалія, презентація «Абетки» в мерії Дюссельдорфу, урочисті заходи, що передбачають подарунок дітям ФРН «Абетки».

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас долучитися до заходів по презентації та подарунку дітям ФРН від усіх українців «Абетки моєї країни України», на яких ми будемо презентувати не тільки наше видання, але й Україну та українців.

У разі Вашої зацікавленості подарувати дітям Німеччини створену українськими дітьми «Абетку моєї країни України» від себе особисто Ви можете придбати її у організаторів презентації. Вартість примірника «Абетки моєї країни України» становить 10 євро. Кошти отримані від продажу використовуються на видання «Абетки» для дітей інших країн світу.

У разі Вашої зацікавленості взяти участь в цих заходах повідомте про це для узгодження питань організаційного характеру організаторам презентації по вказаним контактам.

З повагою, автор проекту директор видавництва «Інформ-Україна» Олександр Помиткін.

Контактні  дані організаторів презентації:

Директор видавництва «Інформ-Україна» Олександр Помиткін (Україна, Харків):

+38 063-76-220-21; +38 063-76-220-74; +38 095-21-815-03  E-mail: wapinform@mail.ru   palinform@ukr.net

Голова правління «Deutsch-Ukrainisches information und kulturzentrum» Олександр Шиян (Дюссельдорф):

+49 (0)211209 82 17 E-mail:  prolisok@web.de

Координатор проекту по питанням презентації у ФРН Євгенія Шабаліна Кельн)

 

Видання «Абетка моєї країни України» спрямоване на презентацію України у світі цивілізованою та миролюбною державою. Особливої уваги у даному випадку заслуговує те, що в основі проекту було покладено роботу по створенню такої абетки за допомогою дітей України, для чого було організовано всеукраїнську акцію «Разом створимо абетку моєї країни України». Першою країною для дітей якої було видано «Абетку моєї країни України», було обрано Німеччину, що обумовлено провідною роллю цієї країни в Євросоюзі. Видання отримало схвальні відгуки у ЗМІ та від посла ФРН в Україні пана д-ра Ганса-Юрґена Гаймзьот, про що отримано офіційного листа (копія додається). 7 вересня 2012 року було почато розповсюдження вказаної «Абетки» серед дітей Німеччини, для чого було проведено акцію по її передачі у вигляді подарунку від дітей України учням Німецької школи Києва, де навчаються діти дипломатів та бізнесменів ФРН, що мешкають в Україні.

На цей час проект готує передачу «Абетки моєї країни України» дітям ФРН у вигляді подарунку від дітей та громадян України. Для офіційної презентації «Абетки моєї країни України» та України у ФРН направляється делегація, сформована з учасників проекту. Головною метою поїздки групи до ФРН є презентація та подарунок дітям ФРН від дітей та громадян України виданої в рамках реалізації міжнародного проекту абетки «Абетка моєї країни України». Вказану презентацію заплановано здійснити 12 – 18 квітня. Презентація передбачає акцію по подарунку «Абетки моєї країни України» дітям ФРН, зустрічі та спілкування членів делегації з школярами і викладачами ФРН. В рамках інформаційної кампанії презентації планується проведення прес-конференції у Кельні, спец-репортажу радіостанції «DW», відео мосту спілкування між дітьми та громадянами України і Німеччини.

Презентація «Абетки моєї країни України» буде проводитися у форматі заходів, які розпочинає проект за для підготовки проведення саміту Україна – ЄС, запланованого на листопад 2013 року. Головною метою цих заходів є сприяння поглибленню діалогу між Україною і країнами ЄС через знайомство з Україною у формі запропонованій ідеологією нашого проекту. В наслідок цього в програму презентації входить зустріч членів делегації з депутатами Європарламенту в Брюсселі, з приводу чого вже є домовленості.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s