“Уперше на найбільшій світовій виставці «ІТВ Berlin 2013» 5 – 11 березня будуть представлені Черкаси”ОСТАННЯ ВЕЛИКА ТАЄМНИЦЯ ТУРИСТИЧНОЇ УКРАЇНИ

Уперше на найбільшій світовій виставці «ІТВ Berlin 2013» 5 – 11 березня будуть представлені Черкаси – місто еко-відпочинку, розташоване в «серці» України. Відвідувачі заходу дізнаються про природні дива Черкас і культурну спадщину регіону, що відомий як козацький край, земля Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка.

Черкаси – це колоритний акцент українського стенду, де протягом виставки пропонуватиме свою продукцію плеяда українських туристичних міст, зокрема: Київ, Одеса, Львів, Чернівці, Луцьк, Донецьк, Харків. На відміну від названих туристичних дестинацій, які приваблюють туристів переважно старовинними пам’ятками, Черкаси дивують парадоксами і рекордами.

Гордість міста – Черкаське море, найбільша штучна водойма України, що має таку ж площу, як держава Люксембург. Нині це відома на всю Україну рекреаційна зона з довгими піщаними пляжами та тисячами островів, де можна влаштувати пікнік у стилі Робінзона Крузо.

У Черкасах розташований найвищий православний храм України – Свято-Михайлівський собор, що сягає висоти 74 метри, випереджаючи відомий собор Василія Блаженного (Москва) і Казанський собор (Санкт-Петербург). Велетенська будівля, яку видно з усіх куточків Черкас, вміщує 12 тисяч вірян! Поруч триває спорудження найвищої в Україні дзвіниці заввишки понад 120 метрів. Цікаво, що проект храму і дзвіниці розробив черкаський митрополит Софроній, який фахово не вивчав архітектуру, але має дивовижний хист до неї.

А для любителів екзотики Черкаси пропонують відвідати єдиний у Європі буддійський храм бойових мистецтв «Білий лотос», збудований у кінці ХХ століття в затишному районі міста. Монахи храму вірять, що Будда належав до таємничого народу аріїв, який жив на території України в давнину, отже, доля великого релігійного діяча пов’язана із Черкаським краєм. У храмі можна медитувати, пізнавати секрети кунг-фу і тайського боксу, дослідити власну ауру і навіть взяти участь із коханою людиною в буддійській шлюбній церемонії!

Якщо вже мова про шлюбні церемонії, то в Черкасах є прекрасний Палац одруження – розкішний маєток у стилі модерн. На початку ХХ століття тут мешкав багатий підприємець Андрій Щербина, а нині в його відреставрованому домі поєднуються закохані серця.

На цей момент делегація Туристично-інформаційного центру Черкас завершує останні приготування і схвильовано очікує на новий чудовий досвід, адже туристичний потенціал міста вперше буде презентовано на міжнародній виставці такого масштабу.

«Ми ретельно готувалися до виставки, – розповідає Світлана Неухацька, директор Туристично-інформаційного центру Черкас, – та створили низку яскравих презентаційних матеріалів: каталоги, буклети, відеоролики. Невдовзі запрацює туристичний портал VisitCherkasy.com, де можна буде дізнатися всю інформацію про туристичні переваги й можливості Черкас, про способи оригінального та корисного відпочинку в регіоні. Черкаси відкриті для кожного і залюбки поділяться з туристами своїми таємницями».

З питань мандрівок Черкащиною та щодо іншої туристичної інформації звертайтеся до
Туристично-інформаційного центру Черкас

Адреса: 18000, Черкаси, вул. Хрещатик, 221, офіс 13

Тел.: +38 (0472) 544-300

E-mail: visitcherkasy@gmail.com

Сайт: visitcherkasy.com
Facebook: cherkasy.tour
Vkontakte: cherkasy.tour
Twitter: @CherkasyTour

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s