“подарунок «Абетки моєї країни України» дітям ФРН є першим подарунком дітям Німеччини з боку України”


Директора видавництва «Інформ-Україна»

Помиткіна О. Л.

Харківська обл. Великобурлуцький р-н.,

с. Приколотне, Дзержинського 64

Тел. +38- 063-76-220-21 email: WAPinform@mail.ru

Шановні панове! З квітня минулого року творча група видавництва «Інформ-Україна» займається реалізацією проекту «Абетка моєї країни України», спрямованого на презентацію України у світі цивілізованою та миролюбною державою. І все це шляхом створення дитячої абетки, яка розповідає про нашу країну дітям інших країн. Особливої уваги у даному випадку заслуговує те, що в основі нашого проекту було покладено роботу по створенню такої абетки за допомогою дітей України, для чого ми організували та провели всеукраїнську акцію «Разом створимо абетку моєї країни України».

Звідси характеристика проекту:

– це перше у світі видання, яке розповідає про якусь країну вибраною формою дитячої абетки;

– це перше у світі видання, створене за безпосередньою участю дітей цієї країни;

– це дуже цікава мирна ініціатива, з якою виступають діти України, враховуючи, що зміст «Абетки моєї країни України» будується на їх пропозиції дітям інших країн через створення таких абеток починати дружити з дитинства, щоб запобігти у майбутньому міжнародних конфліктів.

Незважаючи на вказані характеристики проект «Абетка моєї країни України» не знайшов підтримки з боку державних органів, бізнесової та політичної еліти України, в наслідок чого ми вирішили займатися його реалізацією за власні кошти. Таким чином серед школярів України було організовано та проведено всеукраїнський конкурс по написанню змісту та оформленню «Абетки моєї країни України» «Створимо «Абетку моєї країни України». Переможцями акції на першому етапі стали: Скандинавська гімназія м. Київ, школа №8 м. Самбір Львівської області, школа імені Ольшанського с. Приколотне Харківської області. В рамках інформаційної кампанії проекту було проведено прес-конференції в інформаційних агентствах УНІАН, «Interfax», «Status Quo», опубліковані статі в ЗМІ, проект було прокоментовано Національним радіо України, телеканалами «Культура», «5 канал», «Тоніс», «Фора».

Першою країною для дітей якої ми вирішили видати нашу «Абетку», було обрано Німеччину, що обумовлено провідною роллю цієї країни в Євросоюзі. Таким чином 28 травня цього року нами було видано 1 000 примірників «Абетки моєї країни України» на німецькій мові для дітей ФРН. Видана нами «Абетка» викликала значний інтерес у ЗМІ України. А також отримала схвальні відгуки від посла ФРН в Україні пана д-ра Ганса-Юрґена Гаймзьот, про що ми отримали офіційного листа.

7 вересня цього року ми розпочали розповсюдження вказаної «Абетки» серед дітей Німеччини, для чого провели акцію по її передачі у вигляді подарунку від дітей України учням Німецької школи Києва, де навчаються діти дипломатів та бізнесменів ФРН, що мешкають в Україні.

На цей час ми готуємо презентацію «Абетки моєї країни України» у ФРН, яку плануємо передати дітям Німеччини у вигляді Різдвяного подарунку від дітей України 24 грудня в одному з міст цієї країни.

Шановні панове!

Просимо Вас допомогти нам в організації вказаного заходу, що передбачає з Вашого боку:

– допомогу в організації прес-конференції в одному з міст ФРН;

– пошук дитячих організацій ФРН, які працюють у сфері розвитку дружніх стосунків між народами, членам яких ми подаруємо видану нами «Абетку моєї країни України»;

– допомогу в організації святкового заходу з метою офіційної передачі «Абетки моєї країни України» дітям ФРН у вигляді Різдвяного подарунку від дітей України;

допомогу в організації інформаційної кампанії по висвітленню вказаного заходу у ФРН.

З урахуванням того, що на реалізацію проекту «Абетка моєї країни України» ми вже витратили власних 12 000 євро, що поставило творчу групу проекту у складну фінансову ситуацію, прошу розглянути можливість надання фінансової допомоги для подальшого розвитку проекту та забезпечення поїздки переможців акції «Створимо «Абетку моєї країни України» разом» до Німеччини.

При розгляді нашого звернення прошу звернути увагу, що подарунок «Абетки моєї країни України» дітям ФРН є першим подарунком дітям Німеччини з боку України, на чому буде зроблено окремий акцент в ході інформаційної кампанії проекту.

З повагою, Олександр Помиткін.

Додаток: фото архіву проекту (фото 0-8 офіційна презентація «Абетки» 26 травня 2012 р.; фото 9-12 акція з передачі «Абетки» учням Німецької школи Києва 7 вересня 2012 р.), зміст та сторінки «Абетки».

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s