Презентація видання Франка Шумана “Аферистка. Справа Тимошенко” за участю автора відбудеться у п’ятницю, 12 жовтня, у Берліні.


Німецьке видавництво Edition Ost презентує на міжнародній книжковій виставці у Фракфурті-на-Майні нову книгу Франка Шумана “Аферистка. Справа Тимошенко” (Gauklerin. Der Fall Timoschenko). Про це повідомила речник видавництва Аня Лілі, інформує ukrinform.”Книга вийшла друком напередодні у середу і представлена у Франкфурті на стенді групи видавництв Eulenspiegel”, – сказала вона.

Водночас, за її словами, перша офіційна презентація видання за участю автора відбудеться у п’ятницю, 12 жовтня, у Берліні.

Книга публіциста Франка Шумана “Аферистка. Справа Тимошенко” стане першим німецьким виданням, присвяченим колишньому прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко, не беручи до уваги її біографію. Поштовхом для її написання стало невдоволення автора “однобоким” зображенням справи Тимошенко у німецьких ЗМІ.

Влітку цього року Шуман відвідав слідчий ізолятор у Києві, Качанівську колонію та ЦКЛ №5 “Укрзалізниці”. Серед його співрозмовників були перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, перший заступник голови Пенітенціарної служби Сергій Сидоренко, колишній близький друг Тимошенко бізнесмен Юрій Бобер, син вбитого Євгена Щербаня та інші.

12 Жовтня 2012, 0:03

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s