“звертаюся до вас в цей жахливий для українців день “


Шановні українці Берліна,
звертаюся до вас в цей жахливий для українців день коли прийняли в першому читанні катастрофічний для української мови закон і відразу після інтерв”ю журналістці газети Тац. В черговий раз соромно за українців як там, так і тут. На те, що відбувається в Україні немаємо особливого впливу в нашій ситуації, але на те, що відбувається в Берліні все ж таки так. Яку тенденцію я помітила. Зараз в аспекті Євро-2012 до українців в Берліні посилилася увага. Журналісти шукають українську громаду. А де вона? Немає. Ніби є і ніби немає. Кмітливі журналісти заходять в інтернет і шукають тих, хто себе десь якось засвітив. Вже навіть смішно, бо в черговий раз завжди вибудовується ряд: говорять з Бінерт, я, Верес Віталій, може ще хтось з штамтіша останньої доби. І так по кілька разів по колу. Принаймі мені кажуть: “Ну зараз після Вас матиму зустріч з Вересом чи Бінерт”. Дуже якось не зручно за громаду, бо журналісти вже сміються з нас, що вони зводять українців в одному репортажі до купи. А купи насправді немає, або є така, що тільки купою і назвеш. Як на мене, то пора амбіційних виступів “сам за себе і сам за всіх” закінчилася. Тут вже не до конкуренції, бо справа дійсно повертаїться проти всіх, включно тих, хто хотів би бути самим за всіх. Нас всіх вже не сприймають серйозно. В кого ще залишилося сумляння, прохання відгукнутись на пропозицію зібратися разом і подумати як презентувати далі українців в Берліні. Можливо відновити стару ідею створення координаційної Ради активних українців Берліна. Колись така спроба робилася (про це тут https://ukrajinciberlinu.wordpress.com/2009/06/16/створення-інформаційно-координаційн/). Тоді індивідуалізм взяв гору і українці мусіла пройти ще одну фазу самоствердження в Німеччині. Зараз коли вже питання самоствердження не стоїть так гостро, можна подумати про координацію своїх дій. Якщо з прийняття закону про мови не буде змін і опозиція не зможу протистояти введеню закону, будуть потрібні активні виступи українців закордоном. Далі грядуть вибори у Верховну Ради. Ми просто не можемо стояти осторонь або щось робити по-одинці. Пропозиція поцікавитися хто що робить вже в Берліні і познайомитися одні з одними ближче. Якщо ми не сконсолідуємося разом, нам підсунуть ліву структуру, яка робитиме те, що робить продажна влада. Пропоную організувати зустріч тих бажаючих, кого болить те, що діється в Україні. Дата зустрічі 9 червня 2012 o 16 hod. Місце: Gneisenaussr. 2, 10965 Berlin, UBahn Mehringdamm), 4 pov., kim. red. Immigrada kontakt: info@immigrada.de або давайте свої пропозиції. Це має буте не штамтиш і дещо інше, якщо розумієте про що йдеться. Розумію, щ не всі мають час, як і я на все, але все ж. Сподіваюсь на вашу щирість!

ukrajinciberlinu.wordpress.com

Якщо “верхи” не можуть керувати “низами”, а “низи” не хочуть бути керованими, то створюєтьс…

Gefällt mir ·  · Beitrag nicht mehr folgen · Teilen · vor 33 Minuten
 • Mila Vasiuk gefällt das.
  • Maksym Koliesnikov Якщо бездарні студенти,але дуже палкі патріоти своєї країни, можуть бути корисними,то готовий( а можливо не я один) допомогти у всьому,що буде під силу 🙂

   vor 10 Minuten · Gefällt mir
  • Samborska Ol’ha чудово, якщо бодай одна людина але з великим серцем відгукнеться. Ось детальна адреса редакції http://immigrada.de/?page_id=13979 Я чекатиму з 16 год. на четвертому поверсі за вказаною адресою. якщо буде гарна погода, будемо на терасі відразу зліва від сходів.

   immigrada.de

   Адреса редакції: Gneisenaustrasse 2a 10961 Berlin тел. 0…Mehr anzeigen

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s