“донька екс-прем’єра Юлії Тимошенко Євгенія виступить з вітальною промовою … у Німеччині.”


http://www.unian.ua/news/497742-donka-timoshenko-vistupit-na-konferentsiji-v-nimechchini.html
 
14 квітня, донька екс-прем’єра Юлії Тимошенко Євгенія виступить з вітальною промовою на 40-й щорічній конференції Міжнародного товариства за права людини у Німеччині.
Євгенія Тимошенко

Євгенія Тимошенко виступить у Німеччині

Як повідомляє сайт Ю.Тимошенко, у конференції візьмуть участь голова Фонду Конрада Аденауера, колишній Президент Європейського парламенту Ханс Герт Пьоттерінг, голова Пан’європейского Союзу Німеччини, депутат Європарламенту Бернд Поссельт, європейські політики, правозахисники, експерти з питань відновлення авторитарних режимів у Європі та жертви порушення прав людини.

Окрім того, 14 квітня Є.Тимошенко візьме участь у спільній з Х.Г.Пьоттерінгом прес-конференції, присвяченій політичній підтримці політв‘язнів та прав людини.

Конференція “Правозахисники за свободу і права людини» проводиться під патронатом Президента Європарламенту Мартіна Шульца
у в‘язниці-меморіалі Коттбус.

*** Міжнародне товариство за права людини було засновано 40 років тому для захисту прав людини, дотримання свободи віросповідання, свободи преси та свободи слова. Цього року щорічна конференція Товариства проводиться у партнерстві з Правозахисним Центром Коттбус – спілкою, заснованою колишніми політв‘язнями, яких утримували у в‘язниці НДР «Коттбус». З початку 70-х років минулого століття до возз’єднання Німеччини політв‘язні НДР – критики режиму, правозахисники і ті, хотів виїхати з НДР – утримувалися у «Коттбусі» у жахливих умовах та піддавалися тортурам. У 2011 році колишні політв‘язні «Коттбусу» викупили колишню в‘язницю та перетворили її на в‘язницю-меморіал.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s