“На відео частина промови Блаженнішого Святослава до парафіян під час служби.”


18.02.12, о 10 год. в приміщенні церкви на території St. Josefsheim Pappelallee 60/61 10437 Berlin служилася Архиєрейська Божественна Літургія з участі Блаженнішого Святослава (Шевчука), Глави української греко-католицької Церкви, який перебував з візитом в Німеччині. Цей візит був першим візитом Блаженнішого Святослава до Німеччини з часу його обрання Главою УГКЦ. В ці дні сповниться 55 років з дня смерті Блаженного Петра (Вергуна) – першого Апостольського Візитатора для українців в Німеччині. У Храмі, де Блаженний Вергун служив в перші часи його праці, служилася Архиєрейська Божественна Літургія. На відео частина промови Блаженнішого Святослава до парафіян під час служби.
Безпосередньої зустрічі Блаженійшого Святослава з українською громадою Берліна не відбулося. За повідомленням наших дописувачів з Франкфурту, Фрайбургу та інших міст, де з нетерпінням чекали бодай короткого візиту Глави греко-католицької церкви, таких зустрічей з паствою теж не відбулося. Припускається, що той факт, що Глава Української греко-католицької церкви приїхав на запрошення німецької організації Реновабіс, а не за власним планом, і був причиною того, що Блаженніший Святослав не знайшов достатньо часу для своєї пастви на терені Німеччини. Особливо образливим для парафіян було ігнорування української греко-католицької церкви в Фрайбурзі, де перебував Блеженіший Святослав з візитом місцевої організації “Карітас” і на відстані кілька сот метрів від церкви не знайшов часу для візиту до українців.
Українських парафіян зігріває пам”ять про минулі візити патрірхів Греко-католицької церкви Блаженнішого Патріарха Любомира Гузара і Блаженнішого патріарха Йосипа Сліпого, в серці якиї було достатньо часу і простору для всіх парафіян в кожному куточку Німеччини.
 
ред. за проханням читачів порталу

One thought on ““На відео частина промови Блаженнішого Святослава до парафіян під час служби.””

  1. Шановна редакціє, перевірте, будь-ласка, інформацію щодо “За повідомленням наших дописувачів з Франкфурту, [ … ] де з нетерпінням чекали бодай короткого візиту Глави греко-католицької церкви, таких зустрічей з паствою теж не відбулося.”-
    На сторінці екзархату є інша інформація: “Молоді парафіяни: учень 3-го класу Данилко Рокицький, учениця 10-го класу гімназії Мар’яна Слюсарчук і докторант Кассельського університету Галина Семенишин, разом з о. Романом Ліркою привітали Блаженнішого Владику хлібом-сіллю….”
    http://www.ukrainische-kirche.de/index.php?aid=792

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s