“у Берліні (ФРН) під Посольством України у Німеччині представники молодіжної організації партії ХДС-ХСС “Junge union” (Союз молоді) провели акцію протесту”


http://www.unian.net/ukr/news/news-484305.html

7.02.2012 06:50

У Берліні відбулась акція на захист політв’язнів в Україні
 6 лютого. УНІАН. Сьогодні у Берліні (ФРН) під Посольством України у Німеччині представники молодіжної організації партії ХДС-ХСС “Junge union” (Союз молоді) провели акцію протесту, вимагаючи звільнення політв‘язнів в Україні.

«Ми, як демократична організація молоді, не можемо змиритися з тим, що деякі наші сусіди нехтують правами людини. Після того, як демократична Помаранчева революція зазнала поразки в Україні, у Європі, окрім Білорусі, з‘явився ще один режим, який використовує в якості політичного інструменту репресії», – сказав голова регіонального підрозділу Союзу молоді у Браденбурзі Ханс-Вільхельм ДЮНН.

Представник молодіжної організації ХДС-ХСС наголосив, що “Ю.ТИМОШЕНКО, яка уособлювала надії громадян України на демократизацію держави, була засуджена в результаті показового процесу, який суперечив принципам правової держави. З того часу вона перебуває за ґратами у нелюдських умовах».

*** Союз молоді – це організація двох провідних політичних партій Німеччини: Християнсько-демократичного союзу, яку очолює канцлер Німеччини Ангела МЕРКЕЛЬ, та Християнсько-соціального союзу. Свого часу до лав Союзу молоді входили колишній федеральний канцлер ФРН Гельмут КОЛЬ, еврокомісар з питань енергетики Гюнтер ЕТТІНГЕР та інші.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s