“Проте, в’їзд в інші країни Шенгенської Угоди є неможливим у тому випадку, якщо на кордоні буде виявлено, що Ви не виконуєте передумови для в’їзду у країну.”


http://www.migration-info.org.ua/country-articles/Germany/viza-kategoriji-d-dozvolyaje–vidvidaty-nimechchynu.htm

Інформація посольства стосовно „національних віз”

Згідно з Постановою (ЄС) № 265/2010 Європейського Парламенту та Ради від 2.03.2010 щодо змін до Конвенції про виконання Шенгенської угоди та постанови (ЄП) № 562/2006 щодо пересування осіб із візою для довгострокового перебування візи категорії D, видані країнами-учасницями Шенгенської угоди, починаючи з 5.04.2010 року дійсні і для території Шенгенських країн та дозволяють перебування протягом максимум 90 днів на півроку.

http://www.kiew.diplo.de/Vertretung/kiew/uk/05/Visa/FAQ/Polnisches__D__Visum.html

Якщо термін Вашого перебування в Німеччині становить більше трьох місяців, посольством видається так звана «національна віза» згідно німецького законодавства. Як вказано на візі, дійсна вона для перебування в Німеччині. На візі вказана категорія візи “D“. Кількість в’їздів на візі позначена „mult”, тобто Вам дозволено багаторазовий в’їзд та виїзд до Німеччини. Як правило, максимальний строк дії національної візи становить 90 днів.
В перші ж дні по приїзду Ви маєте звернутися для прописки до „Відомства по реєстрації” („Einwohnermeldeamt“) за місцем Вашого подальшого проживання. Потім (важливо: до закінчення терміну дії виданої Посольством 90-денної візи) зверніться до „Відомства у справах іноземців” („Ausländerbehörde“) за місцем Вашого проживання для отримання остаточного Дозволу на перебування у країні.

«Національні візи» дійсні для в’їзду у Федеративну Республіку Німеччина та перебування в цій країні.

Крім цього, з 05.04.2010 “національні візи” є дійсними для всіх країн Шенгенської Угоди. Тобто, з візами категорії “Д” можлива поїздка в країни Шенгенської Угоди у період дії цих віз. (Проте, в’їзд в інші країни Шенгенської Угоди є неможливим у тому випадку, якщо на кордоні буде виявлено, що Ви не виконуєте передумови для в’їзду у країну, або якщо Ви маєте національну заборону на в’їзд в одну з цих країн).
Цими “Шенгенськими країнами” є: Німеччина, Бельгія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Греція, Ісландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Австрія, Польща, Португалія, Швейцарія, Швеція, Словакія, Словенія, Іспанія, Чехія та Угорщина .

Click to access pdf__nationales__visum,property=Daten.pdf

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s