“Олег Тягнибок у рамках візиту до Німеччини 28-29 червня 2011 року зустрівся з українською діаспорою”


Олег Тягнибок із дводенним візитом відвідав Німеччину

Прес-служба ВО “Свобода”

http://www.svoboda.org.ua

Олег Тягнибок, українці Німеччини та Ульріх Буш
Олег Тягнибок, українці Німеччини та Ульріх Буш
29 червня 2011

Лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок у рамках візиту до Німеччини 28-29 червня 2011 року зустрівся з українською діаспорою, провів зустріч із адвокатом Івана Дем’янюка доктором Ульріхом Бушем та взяв участь у відкритті фотовиставки “Україна – моя Батьківщина”.

28 червня Олег Тягнибок взяв участь у відкритті фотовиставки української художниці Оксани Кизимчук “Україна – моя Батьківщина”, яка відбулася у Майнці в приміщенні ландтагу землі Райнланд-Пфальц.

Також у цей день лідер “Свободи” зустрівся з українцями, які працюють і мешкають у Німеччині. У зустрічі взяли участь заступник голови осередку прихильників “Свободи” в Чехії Олег Зайнуллін, заступник голови Українсько-Німецького Товариства Райн-Некар Марія Мельник, меценат реабілітаційного центру “Джерело” (Львів) Михайло Зашкевич, голова батьківського комітету Української школи в м. Гайдельберг Андрій Бернадин та інші. Під час заходу обговорювали питання політичної ситуації в Україні та позиції ВО “Свобода”. Після зустрічі деякі учасники заявили про бажання стати до лав української націоналістичної сили. Зокрема, заяву про це особисто вручив Олегові Тягнибоку відомий вокаліст Франкфуртської опери, заслужений артист України Григорій Кульба.

У місті Майнц лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” зустрівся із захисником Івана Дем’янюка доктором Ульріхом Бушем. Під час зустрічі Олег Тягнибок поспілкувався телефоном з Іваном Дем’янюком, побажав йому витривалости в нерівному змаганні за істину. Олег Тягнибок високо оцінив незламну волю Івана Дем’янюка у боротьбі з несправедливими обвинуваченнями, які переслідують українця майже все його життя.

Пан Дем’янюк перебуває зараз у Німеччині на лікуванні; у 91 рік українець готується до подальшої боротьби з політичними переслідувачами.

Захисник доктор Ульріх Буш щойно видав свою заключну промову на процесі Дем’янюка книжкою “Дем’янюк – Офірний цап. Заключна промова захисту”. Мета – довести суспільству несправедливість суду над українцем. Аргументи захисту під час процесу не були почуті й судді не брали їх до уваги. Заключна промова захисника, за німецьким процесуальним кодексом, має бути виголошена повністю й без перешкоджання. Захисник озвучував її протягом 5 діб засідання; вона складається з понад 100 сторінок. У ній зібрано всі аргументи захисту, які, на жаль, не було враховано під час вироку суду.

Книжка “Дем’янюк – Офірний цап. Заключна промова захисту” українською мовою за сприяння ВО “Свобода” найближчим часом може вийти в Україні.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s