Ілона Шитик піднімає важливі питання


http://immigrada.de

Ред. подає послання Ілони Шитик у відповідь на компанію з її пошуку (див. http://immigrada.de/?p=1273) не заради повідомлення про те, що Ілона знайшлася, а заради її сильних послань. У своїх звернення Ілона піднімає важливі питання існування молодої людини в ворожому їй суспільстві. Про те, як важко вижити українському студенту в німецькому суспільстві в боротьбі за навчання в пошуках заробітку і як українське і німецьке суспільства ставляться до своїх дітей, про те, як почуває себе молоде покоління в Україні і як молодь шукає розуміння свого буття на зламі епох, моралей, уяв. Прислухайтесь до Інни і ви почуєте те, про що багато боїться говорити вголос. Інна про це говорить нам всім в обличчя.

6 thoughts on “Ілона Шитик піднімає важливі питання”

  1. Нажаль Інна не знає елементарних речей про фінансування,банківську довіру. Вона пропонує давати кредити всім за віаом? Можливо якісь держави можуть дозволити це собі, знову ж, якщо пають фонди під це. А так красиве відео, емоційне. Якщр ви з лівими поглядами то само те 🙂 Потрібно більше вкладатися, вчитися і розуміння прийде.

  2. виглядає так, що люди втрачають здатність мислити людськими категорія, натомість все бачать як ліве, праве, власне те, що хоче система: вибити з людей мислення, вчити їх доти, доки вони не стануть бездумними винтиками, які репродукують систему, її фінанси.

  3. Ольга, є багато народів, які мислять не технологічно, а людськими категоріями, навіть про фінанси, держуправління тощо. Це бідні народи, зазвичай ізольовані від світових трендів і тенденцій.

  4. от якби до них дослухались,чи подібні обєднувались, може тоді і людяність стала світовим трендом.

  5. Ольга, чомусь до них дослухаються переважно українці… А німці доволі прямолінійно і цинічно будують цей свій жорсткий світ і мають все більше впливу.

  6. тільки цей жорстокий світ сам пожирає свою жорстокість (трагедія в осло). кожна трагедія мусіла би їх зупиняти і думати, чому в їх суспільства родиться така жорстокість. де вони згубили гуманність і відчуття рівноваги.світ йде до того, що жорстокість поїсть тих, хто її породжує.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s