“його треба терпіти з метою підтримки права дітей на розвиток”


Інформація не першої свіжості, але надзвичайної важливості. В Німеччині починають чути і бачити дітей!
ред.

http://www.utro.ua

У Берліні з 16 лютого вступив у дію новий закон про захист навколишнього середовища, згідно з яким дитячі крики більше не розглядається як промисловий шум, що підлягає обмеженню, повідомляє телеканал ZDF.
За словами міського сенатора з питань охорони здоров’я Катрін Ломпшер (Katrin Lompscher), відтепер дитячий шум “визнається абсолютно правомірним з юридичної та соціальної точок зору”.
Лемпшер також додала, що Берлін став першою федеральною землею, яка закріпила особливий “привілейований” статус дитячого шуму законодавчо.
Приводом для ухвалення змін в берлінському законодавстві стали часті випадки судових розглядів, ініційованих городянами, яких дратували крики дітей. Зокрема, у листопаді 2008 року суд закрив дитячий сад “Молочний зуб”, ставши на сторону позивача, що проживав по сусідству з ним, який поскаржився на дитячий шум.
З ініціативою узаконити дитячий шум у травні 2009 року виступили берлінські соціал-демократи, які запропонували наступне формулювання: “Шум, створений дітьми, є соціально адекватним проявом їхнього життя, і його треба терпіти з метою підтримки права дітей на розвиток”.

По материалам Лента.ru

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s