“його треба терпіти з метою підтримки права дітей на розвиток”


Інформація не першої свіжості, але надзвичайної важливості. В Німеччині починають чути і бачити дітей!
ред.

http://www.utro.ua

У Берліні з 16 лютого вступив у дію новий закон про захист навколишнього середовища, згідно з яким дитячі крики більше не розглядається як промисловий шум, що підлягає обмеженню, повідомляє телеканал ZDF.
За словами міського сенатора з питань охорони здоров’я Катрін Ломпшер (Katrin Lompscher), відтепер дитячий шум “визнається абсолютно правомірним з юридичної та соціальної точок зору”.
Лемпшер також додала, що Берлін став першою федеральною землею, яка закріпила особливий “привілейований” статус дитячого шуму законодавчо.
Приводом для ухвалення змін в берлінському законодавстві стали часті випадки судових розглядів, ініційованих городянами, яких дратували крики дітей. Зокрема, у листопаді 2008 року суд закрив дитячий сад “Молочний зуб”, ставши на сторону позивача, що проживав по сусідству з ним, який поскаржився на дитячий шум.
З ініціативою узаконити дитячий шум у травні 2009 року виступили берлінські соціал-демократи, які запропонували наступне формулювання: “Шум, створений дітьми, є соціально адекватним проявом їхнього життя, і його треба терпіти з метою підтримки права дітей на розвиток”.

По материалам Лента.ru

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s