“голова ради НУО “Українська Європейська Перспектива” Богдан Данилишин представить передумови створення… організації”.


Чи стане названа презентація початком нової хвилі української міграції: урядової? Або нової доби пошукачів притулку, які після його отримання влаштовують шикарні презентації?
ред.
 
Презентація НУО “Українська Європейська Перспектива”
http://www.u-e-p.eu

12 травня у м. Прага (Чехія) відбудеться презентація міжнародної неурядової організації (НУО) “Українська Європейська Перспектива”. Співзасновник та голова ради НУО “Українська Європейська Перспектива” Богдан Данилишин представить передумови створення та напрямки діяльності організації.

В рамках заходу також відбудеться обговорення проблем та шляхів імплементації найкращого європейського та світового досвіду в Україні.

На презентацію запрошені українські та європейські громадські діячі, експерти, політики, дипломатичний корпус.

Місце проведення презентації: готель Savoy (Prague 1, Keplerova 6).

Початок заходу: 12 травня 2011 року, 19:00.

Додаткова інформація за тел.: +420 227 630 252.

05.05.2011
Данишилин розпочав у Чехії бурну громадську діяльність

Екс-міністр економіки Богдан Данилишин.

Екс-міністр економіки Богдан Данилишин запрошував всіх у Прагу на презентацію власною громадської організації “Українська Європейська Перспектива”.

Про це йдеться у запрошення міжнародної громадської організації “Українська Європейська Перспектива” (УЄП), яке було надіслано в редакцію Kyiv Post.

Запрошення підписано головою ради організації Богданом Данилишиним.

Презентація УЄП має відбутись 12 травня в одному з готелів Праги.

У листі сказано, що найважливішим завданням українського суспільства сьогодні є “побудова Європи в Україні”.

“Відповідно, головна мета діяльності “Української Європейської Перспективи” – поширення в Україні найкращого європейського та світового суспільно-політичного та економічного досвіду”, – сказано в запрошенні.

Організація здійснюватиме свою діяльність як на території ЄС, так і в Україні.

Данилишина затримав Інтерпол у Празі 18 жовтня 2010 року. До 14 січня цього року його утримували в одній із тюрем у чеській столиці. Після отримання притулку в Чеській Республіці Богдана Данилишина звільнили з-під варти. Після цього чеська влада заявляла про неможливість екстрадиції Данилишина.

Українська Генпрокуратура інкримінує екс-міністру мільйонні збитки держави через проведення держзакупівель в одного учасника. Сам Данилишин відкидає ці звинувачення та називає їх політичним переслідуванням.

Advertisements

3 thoughts on ““голова ради НУО “Українська Європейська Перспектива” Богдан Данилишин представить передумови створення… організації”.

 1. почала читати маніфест організації і вже маю проблему з цитатою “Європейці живуть без страху – вони знають, що
  продукти якісні, правоохоронці – порядні, податки – незмінні, а пенсії – гарантовані.
  Саме безпека людини в найширшому розумінні є основою європейських стандартів життя. Вона
  звільняє людину від страху, дає громадянам життя без стресу і можливість бути щасливими. Тому в
  Європі на вулицях значно більше усміхнених людей, аніж в Україні.” Може в празі інакше, Але тут люди в постійному страхові втратити роботу, бо безробіття зростає, страху захворіти, бо потім важко вижити, люди в постійному стресі, бо на роботі від них вимагають роботи як від двох, бо заощаджують робочі місця і т.п. я боюся, що українцям дається неадекватна картина економічних реалій європейців. Тут щасливі тільки багаті. Щасливі вони і в україні, а середній клас муситьт ломити спину і тут і там. А тим більше українські мігранти, які несуть подвійну відповідальність за виживання за кордоном, і за родини в україні. Я є обережною в таких рожевих поглядах на Європу. Якби в пана Данилишина відібрати гроші і посадити його серед європейців на кілька років, може б дещо змінило його погляд. Я згідна, що робота має бути проведена, і без належного фінансування вона приречена на провал, але іноді ті, що купаються в грошах інколи мають дещо спотворене враження про реальності тих, хто має їх брак. Тут потрібен якийсь баланс. Наші прозахідні олігархи потребують європу для своїх бізнесових цілей, бо в Росії їм кронти, а прості українців – для своїх. Я проти змішування одного з іншим, а тим більше проти використання одних іншими. Всі проблеми, означені в маніфесті (чистота продукції і таке інше) є не проблемою відсутності європейського спрямування, але вона є і в європі. Постійні скандали і винаходження шкідливих речовин в продуктах – повсякденне явище в європі. Тому я за те, що треба створювати інформаційні портали і організації, але говорити правду і вказувати на глобальні проблеми людства, в яких україна поділена. інакше, це використання проєвропейськості для самоідентифікації.

 2. Богдане Михайловичу!
  Я завжди знала, що науковця з Вас ніколи не буде, бо це не прибуткова справа. Для Вас головне – гроші. А скільки Вам потрібно? Думаю, що тепер треба стільки, щоб повернутися в рідну домівку.
  А чому Україна повинна кудись іти? Чому не можна зробити її високорозвиненою державою? Адже для цього є всі умови.
  Вже скільки віків хочуть знищити Святе Православ’я. Та нікому не вдається. А це – основа.
  В Празі більше людей посміхаються? А чому ж Ви ламали людям життя, і вони плакали прямо на вулицях Києва? Чому я повинна була по три роки витягувати людей з депресії через Вашу “наукову діяльність”? Поверніть їм життя і Ви повернетесь в Україну.

 3. Пані Олено, дякую за коментар. Нам тут непосвяченим в діаспорі не все зрозуміло у Вашому коментарі. Про яких людей йдеться, яких треба було витягувати з деперсії? Я боюся, щоб люди в діаспорі, які повірили Данилишину, не потрапили в ту саму халепу. Поясніть прошу детальніше.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s