“Доклали чимало зусиль, аби у комерційному проекті участь закордонних українців була безкоштовною”


Ірина Ключковська за трибуною СКУ. фото з http://www.ukrainianworldcongress.org/photo_album.php/photo_album_id/38

У зв’зку з розглосом, який набув матеріал ““Привітаємо” українок Берліна Ольгу Каспрук і Людмилу Млош, які представлені у Книзі пошани «Україна й українці – цвіт нації, гордість країни» та нагороджені нагрудним знаком «Зірка «Патріот України»,

ред. звернулася до співорганізаторів конкурсу (МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА ЗВ’ЯЗКІВ З ДІАСПОРОЮ НУ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА” ) за роз’ясненнями. Паралельно до цієї інституції звернувся “Український світ”.

В ред. надійшов лист наступного змісту:

“дякуємо за Ваші листи! Високо цінуємо Вашу працю. Хочемо проте зауважити, що проект 0«,

Україна й українці – цвіт нації, гордість країни» є громадським проектом, а не державним. Ми дали згоду на участь у ньому лише з однією метою: розповісти Україні про людей, які працюють для її добра за кордоном. Використовуємо з цією метою найменшу нагоду, про що Ви можете довідатися на нашому сайті: http://www.miok.lviv.ua
Ми не можемо входити у внутрішні справи громад за кордоном та зважати на конфлікти, які існують у їх середовищі, бо це є поза нашою діяльністю. Ми працюємо на консолідацію української справи.
Доклали чимало зусиль, аби у комерційному проекті участь закордонних українців була безкоштовною. На жаль, не всі кандидатури, які ми подали, увійшли до Книги пошани цього року. Організатори обіцяли включити їх на наступний рік.
Будемо раді, якщо Ви нам когось порекомендуєте.
Шкодуємо, що на сайті „Іммігради“ з’явився не зовсім коректний у даній ситуації коментар. «За моє жито, мене бито». Знаємо всі цю народну мудрість.
Проте, ми відкриті до співпраці і сподіваємося, що це всього лиш – прикре дрібне непорозуміння.
З приємністю довідалися з Ваших листів інформацію про німецько-українське культурне об’єднання «Український світ». Будемо раді контактувати і допомагати, чим зможемо.

Бажаємо Вам усіх гараздів,

за дорученням Ірини Ключковської
Ірина Гладун”

Подякувавши за відповідь, від ред. зауважили, зокрема: “Шановна пані Ключковська,
дякуємо за Вашу відповідь, яка нас відверто здивувала. Як це ви не можете входити в справи громад за кордоном, якщо задекларували, що займаєтесь дослідженням діаспори? А що наше внутрішнє життя – це якесь таємниче і відокремлене від України? Все ж робиться задля України. Так Вам мабуть болить.

Людмила Млош вносить найбільший розбрат і працює проти консолідації українців Німеччини. Якби Ви уважно читали матеріали і дискусії на порталі “Імміграда”, Ви могли б швидко це зрозуміти. Я сподівалася, що Ваш інститут працює не поверхово. Ситуація українців в Німеччині в катастрофічному стані. І вина в цьому лежить на Людмилі Млош. Це думка всієї діаспори. Підтримуючи таких особистостей, ви вносите ще більший розбрат.  Допомогти Ви на нічим все одно не можете. То хоч не шкодьте, будь-ласка. Це буде найкраща допомога”

Ціквим було дізнатися, що звання патріотів надають тепер в Україні на комерційній основі. І скільки треба заплатити, щоб стати “патріотом україни”, хоча б однозірковим? І Ком? Комерційний совок!

До відома: Людмила Млош

Людмила Млош за трибуною СКУ. фото з http://www.ukrainianworldcongress.org/photo_album.php/photo_album_id/38

“звітувала” в 2010 році у Львові на річних зборах СКУ, організованих інституцією Ірини Ключковської, що зафіксувалося на сторінці СКУ за посиланням http://www.ukrainianworldcongress.org/. Текст має наступний зміст: “Центральна Спілка Українців Німеччини (ст. 246)
Голова спілки Л. Млош представила звіт, у якому звернула увагу на різні заходи, які відбулися на терені Німеччини.” Дивіться також Що ж хотіла сказати Л. Млош на зборах СКУ про українців в Німеччині?

ред.

Advertisements

One thought on ““Доклали чимало зусиль, аби у комерційному проекті участь закордонних українців була безкоштовною”

  1. Після відповіді на наші листи до співорганізаторів конкурсу (МІЖНАРОДНИЙ ІНСТИТУТ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ ТА ЗВ’ЯЗКІВ З ДІАСПОРОЮ НУ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА” ) не важко було зрозуміти що,зразу ж після отримання наших листів відбувся “контакт” з пані Млош так як відповідь дали її улюбленою приказкою “За моє жито мене ж бито”, але справа в тому що сіяти це “жито” ми пані Млош не просимо,а навпаки благаємо зупинити “посівну” брехні.
    І ще “будемо раді якщо Ви нам когось порекомендуєте”, нам цікаво хто ж рекомендував пані Млош? Хто ця людина?

    Німецько-українське культурне об"єднання "Український світ".

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s