“Решту привезених речей розподілятимуть відповідні державні органи.”


Німеччина надала гуманітарну допомогу Прикарпаттю

Німеччина надала Прикарпаттю гуманітарну допомогу.

Як повідомили УНІАН в Івано-Франківській організації «Фронту Змін», німецька благодійна організація «Конвойгруппе Вальдек-Франкенберг» передала Прикарпаттю 79 лікарняних ліжок, 38 інвалідних візків, величезну кількість витратних матеріалів для операційних, невролологічних та хірургічних відділень, 110 парт і 210 стільців для шкіл, чимало різноманітних речей для дітей, включаючи іграшки.

За словами голови організації Вільфреда ФОГЕЛЯ, очолювана ним громадська організація є приватною структурою, яка вже більше 20 років збирає в різних регіонах Німеччини гуманітарну допомогу і передає її тим, хто цього потребує. Німецькі гості завітали на Прикарпаття на трьох великих вантажівках з гуманітарним вантажем. «Конвойгруппе Вальдек-Франкенберг» вже протягом 9 років співпрацює з партнерами в нашій країні. Протягом 5 років вони постачали допомогу на Волинь, а 2009 року вперше привезли гуманітарний вантаж на Прикарпаття.

Наразі частина вантажу вже надійшла в Івано-Франківську обласну дитячу клінічну лікарню. Решту привезених речей розподілятимуть відповідні державні органи.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s