«Україна» нагадує пострадянську забігалівку в Тернопільській області”


Ред. натрапила на розвідку українських ресторанів в Берліні на лайвжурналі за адресою http://vyshche-neba.livejournal.com. Рефлекція видалася ред. цікавою.

Автор: vyshche_neba

В Берліні є два українські ресторани: «Україна» і бістро «Блінофф». Назви промовисті. Так все і виглядає – «Україна» нагадує пострадянську забігалівку в Тернопільській області (власне, власниця звідти родом): штучні квіти, дурнуваті картини, з дня на день буде пліт попід стінами, на почесному місці іоніка, як нема живих музикантів, то співає Андрєй Губін. Ціни: борщ – 4,80, солянка – 5,10, гречаники – 6, 50 (кажуть, користуються попитом). Їла борщ, смачний.

Photobucket

Photobucket

В бістро я не була, але у громаді кажуть, вже з назви «Блінофф» видно, наскільки воно українське.
Колега-румун багато розповідав, як вони з редакцією обідають у якомусь українському закладі. Вирішили піти у розвідку. Виявляється, один львів»янин, який уже і українською говорить погано, багато років тому відкрив у самому центрі Берліна – навіть не знаю, як назвати – типу бістро. Вивіски нема, стіни лише побілені, стирчить проводка зі стелі. Млинці тут їдять із салатом, як і вареники. Не знаю, як смакує, але хєрово те, що наприклад, вся редакція «Файненшал таймс» думає, їсть українську кухню

Photobucket

Photobucket

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s