Коли згадують про діаспору українців?


Тоді, коли йдеться про гроші, приватні інтереси і лобізм. Тоді електронними шляхами починається бомбування чи зомбування українців за кордоном. Ред. подає внизу облесливий лист відомого лобіста до закордонних українців. У випадку “Євробачення” згадали про діаспорну Україну. А може і не стільки про неї, скільки про їх спроможність голосувати. Так раз в чотири роки згадують українців в Україні, коли “горішнім” потрібні їх голоси. Тепер черга за діаспорою. Зросла потреба в її згуртуванні. Скандальні вибори переможців “Євробачення”, скандальна влада, скандальні організації зі скандальними закликами…Як заморилися закордонні українці від скандального зомбування!
ред.

ЗАКЛИК
Підтримайте Україну на Євробаченні!

Шановні співвітчизники! Дорогі брати і сестри!

Звертаємося до Вас із закликом у важливій для України справі.

Хто з нас не любить співати? Не дарма ж українців вважаються однією з найспівочіших націй світу!

10-14 травня у Дюссельдорфі в Німеччині відбудеться міжнародний пісенний конкурс «Євробачення». Серед всіх країн Європи Україна на конкурсі буде представлена молодою й талановитою співачкою Мікою Ньютон. Її справжнє ім’я – Оксана Грицай. Україночка, уродженка міста Бурштин, що в Івано-Франківській області, заспіває в Дюссельдорфі пісню «Angel».

Ми віримо, що Україна буде гідно представлена на конкурсі. Ми чекаємо на красивий ліричний виступ, який завоює серця європейців.

Ми хочемо, щоб Україна виграла престижний міжнародний конкурс, як це зробила в 2004 році Руслана. Це важливо і для України, і для українців.

Однак результат конкурсу залежатиме від СМС-голосування.

Україна не може голосувати за свою співачку. Це заборонено правилами. Але мільйони українців, які проживають в Європі, можуть підтримати Україну на «Євробаченні» своїм голосуванням.

12 травня відбудеться півфінал, на якому виступить українка Міка Ньютон. А 14 травня в Дюссельдорфі пройде фінал конкурсу.

Євробачення транслюватиметься по телебаченню в прямому ефірі по всій Європі. Після завершення виступів розпочинатиметься СМС-голосування за співаків та країни.

Ми закликаємо всіх українців Європи підтримати Україну на конкурсі «Євробачення» своїм СМС-голосуванням!

За правилами конкурсу кожен, хто голосує, може відправити до 20 СМСок за свого співака. Тому переконані віримо, що якщо українці всі разом по всій Європі зорганізуються, то можуть виграти Євробачення для України!

Ми закликаємо змобілізуватися заради України та її гідного представлення на міжнародній арені. Надіслати 20 СМС заради доброї справи – це не так важко і аж зовсім недорого. Зате Україна виглядатиме гідно, а всім нам буде, чим пишатися.

Ми просимо поширити це звернення серед усіх співвітчизників, серед українських організацій, шкіл, клубів, громад в Європі. Агітуйте своїх знайомих, друзів та колег 12 та 14 травня голосувати за Україну!

Щиро Ваш,

Олексій Толкачов
Президент Європейської Асоціації Українців

Advertisements

6 thoughts on “Коли згадують про діаспору українців?

 1. А я (остання літера в алфавіті) голосуватиму так, як проголосують громадяни вільної і незалежної Португалії !
  Тобто, ЗА Мікі Мауса !

 2. Кому потрібне це блюзнірство? Всі ці казочки вигадані в середовищі тих, кому Україна і її авторитет до одного місця. Коли цим людям запахло свіжою копієчкою і великою рекламою, вони одразу стали українськими патріотами. А їхня пасія раптом пригадала, що вона не Ньютон, а Грицай.І штовхачі її скромно промовчали, що ця співачка без особливих даних виконуватиме пісню російською мовою, відстоюючи честь ненависної нам імперії. Цікаво. хто призначав Толкачова на цю посаду? Невже діаспора? Не вірю. Тільки сліпці могли таке вчинити.
  Після Руслани Україну представляють на Євро переважно люди, яким Україна не болить. Сьогодні вони тут, а завтра там – де більше заплатять. Голосувати за цю пєвічку – значить плюнути собі в обличчя. Патріотизмом тут навіть не пахне. Цю братію від культури треба відучити виставляти на показ світові халтуру. Це не наше свято, тому я вболіватиму за будь-кого, але не за перефарбовану псевдоукраїнку, від якої ще не чули українського слова.

 3. А що з цього приводу думає пан Осадчук?
  От якби шановна редакція довідалася про його думку?
  Чи це не його тема?
  А де взагалі наші авторитети?
  І Німецька Хвиля щось принишкла на цю тему…

 4. діаспора про осадчука забула, а він за неї відповідно. а німецька хвиля забула про обох разом. тут вже давно ніхто ні про кого не думаю. всі заробляють гроші, або проживають зароблені свого часу. а хто трохи думає, той не формат.

 5. Ой, важко мені назвати оту дівчину, що поїде від України на Євробачення цього року, українкою.

  Може колись у дитинстві вона й була українкою і звали її тоді дійсно Оксана.

  Напевно батьки її ще й досі українці.

  Згадувати про українські корені цієї співачки у листі це відверте блюзнірство й використання патріотичних почуттів до нені України. Цей заклик був би доречний щодо Руслани, наприклад. Але не до співачки під псевдо Мікі.

  Свою українськість вона би могла показати під час етерів публічно спілкуючись мовою нашою, українською.

  Якщо ота Мікі-Оксана така щира українка, то чому вона постійно прилюдно спілкується московською мовою.
  Я не заперечую право кожної людини вільно обирати мову спілкування.

  Але чи стане Українець переходити на мову імперії, полишаючи рідну мову на поталу хижакам з Півночі тим більше сьогодні, коли наша мова сьогодні спрямовано витискається на узбіччя в Україні.

  Щира Українка так не зробить ніколи.

  От Руслана, та є щира Українка, тому й виграла Євробачення, бо показала наш український унікальний внутрішній світ. Автентика цікава людям.

  А за співачкою Мікі я не помічав її української автентики. Вона лине до престижнішого, де можна піднятися, де можна отримати вигоду.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s