“Як Меркель нічого соромитися її минулого”


Поїздка журналістів Німеччини до України, організована Берлінським Союзом Журналстів (http://jvbb-online.de), ще не встигла розпочатися, як медіа облетіли чергові перли від керівництва країни.Передбачаючи подібний сценарій, автор цих рядків вчасно відмовилась від поїздки з колегами і заощадила непотрібне ходіння в ролі чеврвоної пожежної машини від повсякчасного червоніння на владних зустрічах. А журналістів ще чекає Крим і зустрічі з місцевою владу на півострові. Журналістам розповідатимусть про суть російсько-українсько-татарських відносин. Там шансів на паралелі з Німеччиною теж будуть.
ред.
http://ua.glavred.info/
Азаров розповів німцям, наскільки він українець

11.04.11 // 15:12

Прем’єр-міністр України Микола Азаров на зустрічі з представниками ЗМІ Німеччини заявив, що відчуває себе стовідсотковим українцем, пише УНІАН .

Так, відповідаючи на запитання німецьких журналістів про те, що для нього Україна, Азаров сказав: «Я вас заспокою. Я себе відчуваю стовідсотковим українцем, і я себе ідентифікую з Україною і більше ні з ким».

Водночас він висловив думку, що від «міркувань про титульну націю» – всього лише крок до націоналізму в його крайньому прояві і до фашизму.

Як підкреслив прем’єр, він не соромиться свого радянського минулого, так як, на його думку, досяг у цей період великих успіхів.

Зокрема, він зазначив, що закінчив найбільший виш СРСР – Московський держуніверситет, став професором і очолював науково-дослідний інститут.

«Як Меркель (федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель. – Ред.) нічого соромитися її минулого в Східній Німеччині, так і мені нема чого соромитися минулого в Радянському Союзі», – зазначив він.

Азаров також підкреслив, що знає як плюси, так і мінуси радянської системи, і в своїй роботі на посаді прем’єр-міністра вважає за необхідне ці плюси не втратити, а мінуси не відроджувати.

Зазначимо, Азаров також заявив, що Росія не чинить тиску на політику України.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s