“Україні потрібен закон про лобізм”


22 вересня, 2010 11:01
Німецька хвиля
Українська влада не переймається міжнародним іміджем країни
Інститут світової політики назвав найбільших іміджмейкерів України на міжнародній арені: бізнесмен, спортсмени, письменник та іноземні експерти

Інститут світової політики оприлюднив ТОП-десятку лобістів України за кордоном. Найпалкіших патріотів та друзів країни визначали тридцять міжнародних експертів з США, Німеччини, Данії, Польщі, Росії та України.

Очолив список бізнесмен Віктор Пінчук, який популяризує все українське через ним створений міжнародний форум «Ялтинська Європейська стратегія», у Давосі на традиційному українському ланчі та через свій сучасний музей Східної Європи.

Друге місце серед ТОП-лобістів України у світі розділили брати Клички, а трійку лідерів замкнув британський аналітик Джеймс Шерр, який точно і влучно коментує українські події у закордонній пресі.

Директор Інституту світової політики Альона Гетьманчук наголошує, що українських політиків у рейтингу лобістів країни на міжнародній арені експерти проігнорували. «Кожен наш політик зацікавлений вкладати кошти, щоб лобіювали його, а не Україну. У нас, нажаль, не має такого як у Грузії, де вкладаються шалені державні кошти на вибудовування бренду саме країни», – вважає Гетьманчук.

Представник клубу молодих дипломатів України Руслан Пейтер переконаний, що Україні потрібен закон про лобізм, бо без правового поля імідж країни у світі страждає.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s