“Водночас у Європейській асоціації українців розповідають”


Ред. з обережністю передруковує матеріали про сумнівні організації. На разі йдеться про важливу інформацію представництва України в Євпропарламенті. І знову випливає назва “Європейської асоціації українців”, про яку самі європейські українці не слухом, ні духом. Ред. пропонує європейським форумам українських ассоціай покликати до знайомства Олексія Толкачова з вимогою пояснення його європейської презентації українців Європи, якщо це не чергова самопрезентація на кшталт берлінської “центральної” спілки українців Німеччини, спілки україців без українців.

ред.

http://www.pravda.com.ua/

У Європейському парламенті заявляють про намір створити міжфракційне об’єднання депутатів під назвою “Друзі України”.

Про це заявив у п’ятницю на брифінгу в Києві депутат Європарламенту Павел Залевський, повідомляє радіо “Свобода”.

За словами польського політика, вже незабаром ініціатива євродепутатів отримає формальне втілення. Залевський зазначає, що об’єднання матиме на меті підтримку України на шляху до євроінтеграції.

“Сподіваюсь, під час наступного мого візиту до Києва зможу поінформувати про конкретні кроки. Загалом, згідно з правилами і регламентом Європарламенту, ми можемо створити таке об’єднання. Щонайменше конкретну мету ми вже маємо – підтримати Україну на її шляху до євроінтеграції”, – зазначив Залевський.

Водночас у Європейській асоціації українців розповідають, що агітують європарламентарів за створення групи дружніх до України депутатів із 2007 року.

Як розповів президент асоціації Олексій Толкачов, остаточне формування такої міжфракційної депутатської групи не залежить від формального схвалення більшістю Європарламенту, достатньо кількох депутатів для підписання меморандуму.

Загалом, Толкачов прогнозує, що група “Друзі України” може об’єднати близько 25 із 736 членів Європарламенту.

Advertisements

2 thoughts on ““Водночас у Європейській асоціації українців розповідають”

  1. П.Толкачов появляється де треба засвітитися.А що реально він зробив.”Неуловимий ДЖО” назвався європейською організацією,а хто знає його з лідерів громадських українських організацій,принаймі в Португалії і значній частині Іспанії ніхто!!Навіть на листи по елек.почті нікому відповідати.Виходить що гей би організація задекларована але мало хто знає.

  2. Треба врешті заводити звичай називати речі і дії своїми іменами. Якщо пану Толкачову йдеться про лобізм в Європарламенті і дивиденди від такої діяльності, то треба і відповідно називати свою лобістську структуру. При чому тут назва “європейська асоціація”, кого вона асоціює, якщо українські організації Європи не мають жодного відношення до бізнесової структури групки індивудуумів в Брюселі? Хто хоче створити європейську асоціацію, то спочатку шукаю відповідні організації в європейських країнах, а не гроші на фінансування власних проектів. Чи може я чогось не розумію?

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s