«Божичі» в Берліні


«Божичі» – добре знаний в Україні фольклорний гурт, який представляє сільську музичну культуру в її первозданному вигляді. Допомагають колективу в цьому часті виїзди в села, де ще можна від літніх людей записати справжні шедеври української народної музичної культури. Саме активна експедиційна практика і забезпечує оригінальність репертуару ансамблю «Божичі».

«Божичі» сконцентрували свою увагу на піснях, що походять з теренів, на яких у 16-18 століттях діяла Козацька держава. Більшість пісень з цих степових країв відрізняються розлогістю та роздумливістю. Натомість пісні з північних околиць Козацької держави навпаки є активними та життєрадісними. Є в репертуарі колективу й народні релігійні пісні, в яких відображається народний погляд на християнську віру.

Окремою ділянкою творчості колективу є народні танці. Вони так само були записані у фольклорних експедиціях. Значна частина цих танців є достатньо простою для того, аби їх одразу могли танцювати всі, незалежно від свого танцювального досвіду. Тому «Божичі» обіцяють не тільки цікаву музичну програму, але й справжню танцювальну вечірку, під час якої важко буде лишитися глядачем.

Музичний супровід до танців забезпечить традиційна українська капела у складі скрипка, гармонь-«венка» (старовинний український акордеон) та бубон.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s