“Покійний довгі роки очолював українську зорганізовану громаду як Голова Центрального Представництва Українців у Німеччині (ЦПУН) “


Мюнхен, дня 27.03.2011 року

Ділимося сумною і болючою вісткою,

що в суботу, 26-го березня 2011 р.,

відійшов у вічність на 86-у році життя у м. Реґенсбурґ

сл. пам. Степан Костюк

видатний політичний і громадський діяч, незламний патріот України і активний борець за її свободу і державну незалежність.

Покійний з юних літ включився у визвольну боротьбу українського народу в лавах Дивізії «Галичина«, його старші брати загинули як воїни УПА. Він був членом Організації Українських Націоналістів (ОУН) і близьким та довіреним співпрацівником Степана Бандери та працював у видавництві «Шлях Перемоги«.

 

На громадській ниві особливу увагу приділяв вихованню української молоді, зокрема у Спілці Української Молоді (СУМ) в Німеччині як довголітній голова Виховної ради, виховник на сумівських таборах і Голова Крайової управи.

Він був співорганізатором та керівником гуртожитку для української робочої молоді у м. Штутґарт та активним і керівним членом шкільного товариства «Рідна Школа«. Покійний включався у діяльність «Патріархального Товариства« та був ініціятором фундації сприяння першому генконсульству України в Мюнхені.

З нагоди 1000-річчя Хрищення України він відповідав за технічну і господарську організацію Світівого Злету СУМ в Римі і Царгороді.

Покійний довгі роки очолював українську зорганізовану громаду як Голова Центрального Представництва Українців у Німеччині (ЦПУН) і згодом був іменований його Почесним Головою.

 

За свої заслуги перед українським народом він був відзначений окремою грамотою українського уряду у 10-ліття проголошення державної незалежности.

Наша організація СУМ, українська громада в діяспорі і український народ втрачають визначного діяча і велику людину.

Родині Покійного висловлюємо наше глибоке співчуття.

Вічна Йому Пам`ять!

Крайова Управа СУМ в Німеччині

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s