Українська Громада Вюртембергу ПРОТИ ДІЙ СУЧАСНОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ


Українська Громада Вюртембергу прийняла ПЕТИЦІЮ ПРОТИ ДІЙ СУЧАСНОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ НА ЧОЛІ З ВІКТОРОМ ЯНУКОВИЧЕМ. Збір підписів відбувся 19 березня у Тюбінгені та 20 березня у Штутгарті. Зібрано більше 35 підписів. Окрім того Заяву Української Громади Вюртембергу підтримали по телефону і електронною поштою ще 55 осіб. Текст Звернення передано Дмитром Калюжним 25 березня до Генерального консульства України в Мюнхені. З

На знімку: обговорення тексту Заяви у Тюбінгені.

апрошуємо усіх небайдужих українців та симпатиків демократії в Україні підтримати нашу Заяву.

Дмитро Мірецький, Штутгарт

На знімку: обговорення тексту Заяви у Тюбінгені.

Президенту України Януковичу В.Ф.

ПЕТИЦІЯ ПРОТИ ДІЙ СУЧАСНОЇ ВЛАДИ В УКРАЇНІ

НА ЧОЛІ З ВІКТОРОМ ЯНУКОВИЧЕМ

Заява Української Громади Вюртембергу

Ми, Українська громада Вюртембергу, як частина багатомільйонної зарубіжної діаспори народу України з великим занепокоєнням спостерігаємо за розвитком небезпечних подій в нашій Батьківщині. Приєднуючись до чисельних протестів представників світового українства і як патріоти і громадяни України висловлюємо рішучий протест режиму діючої влади на чолі з Президентом Януковичем та проголошуємо наступні вимоги:

1. Припинити політичні репресії проти опозиційних політичних партій, громадських організацій, діячів культури і мистецтва. Припинити використання адміністративної машини з метою розправи та залякування.

2. Негайно звільнити з-під арешту усіх затриманих опозиціонерів, змінивши, якщо Закон вимагає подальшого розслідування, запобіжний захід з утримання під вартою на м’якший. Забезпечити об’єктивне та прозоре розслідування порушених справ виключно у рамках закону та без застосування адміністративного тиску чи будь-якого іншого впливу на правосуддя.

3. Зняти обмеження на вільне пересування лідера опозиційної партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, відмінивши запобіжний захід «Підписку про невиїзд».

4. СБУ припинити тиск і переслідування опозиційних патріотичних сил і виконувати свою першочергову функцію в державі – займатись її безпекою!

5. Припинити ревізію історії України, зокрема відміну звань Героїв України Степана Бандери та Романа Шухевича.

6. Відновити роботу музеїв, архівів і дослідницьких інститутів у вивченні правдивої історії нашого народу.

7. Відкликати свою минулорічну ганебну заяву в Страсбурзі перед Радою Європи, в якій ви заперечили факт Геноциду українського народу, порушивши відповідний Закон України.

8. Провести відкритий аналіз причин і наслідків так званих «Харківських угод», які були підписані Вами минулого року.

9. У судовому порядку розглянути злочинну антидержавну діяльність чинного міністра освіти, молоді і спорту Дмитра Табачника, зокрема:

а) порушення Закону України Про державну мову – під його егідою статус російської мови набув офіційного поширення на рівні державної;

б) антидержавні реформи у галузі вищої освіти, які спрямовані на знищення української науки і освіти, обмеження доступу до надбань світової науки та культури, повернення України в сферу впливу імперської ідеології сусідньої Росії;

в) перевидання підручників з історії України в угоду колишнім гнобителям нашого народу, замовчування злочинів світового масштабу та фальсифікація історичних фактів і документів;

г) вилучення з підручників української літератури творів про Геноцид українського народу та період визвольної боротьби, роль УПА у Другій світовій війні;

д) суттєве скорочення фінансування одного з найпрестижніших українських ВУЗів – Києво-Могилянської академії, в результаті чого даний заклад вимушений скоротити близько 40% викладацького складу;

е) безпрецедентні неодноразові і публічні українофобські висловлювання державного службовця Дмитра Табачника, які можна трактувати як розпалювання міжнаціональної і міжрелігійної ворожнечі та зазіхання на територіальну цілісність України;

є) закриття україномовних шкіл в Україні.

10. Чітко дотримуватись чинної Конституції щодо релігійних прав і свобод:

а) Протестуємо проти підтримки президентом України Януковичем лиш однієї Української Православної Церкви Московського Патріархату. Вимагаємо від Президента рівного ставлення до всіх віросповідань України, як цього вимагає Конституція України.

б) Вимагаємо від президента України Януковича державного забезпечення та належної охорони собору Святої Софії в Києві від передачі для вжитку лише однією конфесією, а саме Українською Православною Церквою Московського Патріархату. Собор Св. Софії – вагома українська святиня і для збереження церковно-конфесійного миру вимагаємо від Президента України Януковича визнати належність Св. Софії всім українським християнським конфесіям – спадкоємцям Церкви Святого Володимира.

11. Заборонити діяльність комуністичної партії, яка несе повну ідеологічну, моральну і матеріальну відповідальність за вчинені і повністю доказові масові злочини проти власного народу. Зважаючи на повністю підконтрольну законодавчу владу та доступ до доказової інформації, ця відповідальність за відсутності її дій лягає на діючу владу.

11. Припинити наругу над Конституцією України, в судовому порядку розглянути порушення, які відбулися під час останнього голосування у Верховній Раді щодо змін до Основного Закону України, а також аргументувати причини для продовження терміну дії виконавчої і законодавчої гілок влади в Україні.

12. МЗС України негайно адекватно відреагувати на останні події, направленні проти української громади в Росії, зокрема обшуки і закриття української бібліотеки в Москві та повну реорганізацію громадських і культурних об’єднань українців в Росії.

 

Постановляємо:

Направити цю Заяву Президенту України Віктору Януковичу через Генеральне консульство України в Мюнхені. Ці вимоги адресуємо саме Президенту Віктору Януковичу, оскільки усі гілки влади в Україні зараз перебувають під впливом і відповідальністю очолюваної ним політичної сили – Партії Регіонів.

 

Закликаємо також усіх українців, усі українські організації та усі проукраїнські сили приєднатися до цієї резолюції.

 

Слава Україні!

 

 

 

 

Tübingen, 19-го березня 2011 року.

Stuttgart, 20-го березня 2011 року.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s