На остаточне затвердження стереотипу «українець-раб», «українець-бандит» чи на позитивні зміни вдома і, як наслідок, зміну іміджу українця в світі?


Цей фільм Борис Чукулай і Микола Гейко відзняли ше за часів Кучми. Обоє тоді проживали в Чеській республіці. Микола Гейко вже покійний. Борис Чукулай повернувся в Україну. Чомусь їх фільм видався редакції актуальним сьогодні. Йдемо по другому колу…

ред.

ред.

Чому мільйони українців за кордонами своєї Батьківщини? На що готові мільйони заробітчан? На остаточне затвердження стереотипу «українець-раб», «українець-бандит» чи на позитивні зміни вдома і, як наслідок, зміну іміджу українця в світі?

Долі, думки й дії безпосередніх учасників заробітчанської сторінки історії новітньої України. Подорож автомобілем тривала близько трьох місяців. Було відзнято більш ніж 50 годин матеріалу в 26 містах Європи.

Знімалися: заробітчани і… Христина Фріланд, Financial Times; Володимир Василенко, професор, суддя Міжнародного трибуналу в Гаазі; Ольга Самборська, Берлін; Михайло Свистович і Володимир Мартинюк «Україна без Кучми», Київ; Володимир Косик, професор Сорбони, голова об’єднання українців Франції, Париж; отець Василь Поточняк, УГКЦ у Римі; Олег Литовченко, поет, художник, музикант; Володимир Чемерис, інститут «Республіка» та інші.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s