“Під Чужим Небом” від Івана Буяна та Антона Чорного


До ред. надійшов відео-кліп “Під небом чужим”, в якому в реповій формі кажуть про те, що кожен в тій чи іншій формі говорить собі наодинці чи з друзями. Послухайте хлопців і не бійтеся слухати себе.

ред.

Іван Буян та Антон Чорний – двоє київських хлопців, які познайомилися в стінах “Києво-Могилянської академії” на секції українських бойових мистецтв “Спас” 2005-го року. Зійшлися в поглядах на світ і в інтересах, тож вирішили спільно займатися музикою. Із визначенням жанру для творчості проблем не виникло, адже і Антон, і Іван ще в шкільні роки жваво цікавилися репом, писали реп-лірику і композиції. Важливим аспектом пошуку «точок дотику» було також і те, що, на відміну від більшості київських гуртів і команд, хлопці творили українською мовою.

У різні роки співпраця Антона й Івана то посилювалася, то послаблювалася через певну зайнятість кожного. Новий – потужніший від попередніх – етап розвитку спільної творчості розпочався у 2008 році, коли була записана композиція “Спорт”, що згодом стала досить популярною у стінах “Києво-Могилянської академії”. Влітку 2008 року зусиллями хлопців був організований перший концерт.

Із 2009 року Антона Чорного й Івана Буяна запрошують на різноманітні реп-вечірки. Вони подорожували містами України зі своїми виступами: Чернігів, Вінниця, Житомир, Канів, Обухів. Навіть стали спеціальними гостями на заходах, які відбувались в Москві та Санкт-Петербурзі. Був концерт і в місті Мозир, Білорусь. Іван і Антон навіть закордоном виконували пісні винятково українською, знайомлячи своїх слухачів із дійсним українськомовним змістовним хіп-хопом і отримуючи від них схвальні відгуки.

Наразі реп-дует працює над першим альбомом, готує цікавий різноплановий матеріал. Цього року мусять з’явитися також два нових кліпи.

Про творчість

Творчість Івана Буяна й Антона Чорного пронизана любов’ю до рідної країни, до хіп-хоп культури та музики, до своєї родини, до природи, до друзів та взагалі до всього світу. У своїх піснях вони пропагують вічні цінності: дружбу, чесність, порядність, патріотизм, віру, добро, щирість та відвертість, активну громадянську позицію та безмежний оптимізм. Час минає, з’являються нові технології, але ці цінності будуть жити вічно.

У піснях реп-дуету ви не почуєте пафосу, гламуру, самозвеличення. Вони ставлять за мету творити добро та дарувати позитив своїм слухачам, щедро ділячись своєю любов’ю до життя.

«Радісно усвідомлювати, що наша творчість цікава не тільки молодим любителям репу, а й старшим людям», – каже Антон Чорний.

Пісня “Під Чужим Небом”

Тему до пісні “Під Чужим Небом” запропонував Іван, адже він майже 4,5 місяці провів у Сполучених Штатах Америки за програмою Work and Travel. Для нього ця пісня – 4,5 місяці емоцій, переживань, туги за Батьківщиною, друзями, рідними, коханою. Антон вирішив долучитись до цієї композиції і висловив свої думки стосовно цієї болючої теми.

Щодо кліпу, то тут – цікавий момент: Іван відзняв свою частину відеоролика в Америці, а Антон – у Києві. Хлопці вирішили зіграти на контрастах, показати спільну точку зору з різних боків. Відтак кліп вийшов дійсно життєвим, щирим і красномовним, адже показує дійсність, із якою стикнулися Іван і Антон, без прикрас.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s