ITB: прикарпатська версія.


http://news.if.ua
Прикарпатці відвідали туристичну виставку в Берліні
https://i0.wp.com/sofiaecho.com/shimg/zx500y290_687378.jpgДелегація експертів Туристичної Асоціації Івано-Франківщини та Центу соціальних та ділових ініціатив м. Яремче взяла участь у всесвітній туристичній виставці ITB у Берліні (Німеччина).

Понад сто країн світу пропонували в ході виставки дестинації (напрямок в туризмі) та туристичні продукти, зокрема у сфері екотуризму, міського культурного туризму, активного відпочинку, СПА та велнес туризму тощо. Така виставка — це унікальний туристичний ярмарок країн, авіаліній, провідних туристичних брендів та туроператорів світу.

Прикарпатці презентували міжнародним туроператорам нові транскордонні тури (пакети), що об’єднують два східнокарпатські регіони – Івано-Франківську область та повіт Марамуреш Румунії. Тематика турів стосується культурно-пізнавального, природного та активного відпочинку у Східних Карпатах. Компоненти турів забезпечуються безпосередньо мережею туристичних провайдерів та операторів обох регіонів.

Тури були створені в рамках проекту «Створення транскордонної мережі розвитку та просування туризму між Івано-Франківською областю та повітом Марамуреш Румунії», що нещодавно завершився та виконувався протягом останніх двох років Туристичною асоціацією Івано-Франківщини за сприяння Європейського Союзу.

Додатково велися переговори з маркетинговими організаціями про просування на міжнародні ринки дестинації Карпатського регіону, зокрема, продуктів в рамках бренду “Карпатські пригоди”.

Організувати презентації та обговорення нових туристичних продуктів допомогли члени Міжнародної Асоціації фахівців у галузі туризму та експерти Всесвітньої туристичної організації.

17 Березня 2010, 11:11
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s