“Л.СКОРИК радить “панянкам і панам з Австралії”


Видається, що влада намагається закрити рота діаспорі поодинці. На чергу потрапила діаспора українців Австралії, одна чи не з найактивніших діаспор українців світу. А щоб сказала пані Скорик, якби відкрила рота ціла діаспора одночасно? Мабуть заревів би тоді і  “Дніпр широкий…”
ред.
http://www.unian.net
Лариса Скорик: кожен має дивитися на Україну власними очима

Депутат Верховної Ради I скликання Лариса СКОРИК прокоментувала заяву Союзу Українських Організацій в Австралії.

Зокрема, у коментарі прес-службі Партії регіонів вона зазначила:

– Я, чесно кажучи, взагалі не можу зрозуміти, що означають отакі «петиції»? Як на мене, це означає фатально не любити свою Україну, про яку вони стільки говорять. Як можна виставляти її в такому світлі, давати їй такі характеристики, що категорично не співвідносяться із правдою?..

Л.СКОРИК радить “панянкам і панам з Австралії”, нарешті, наблизитись до цієї України і подивитись на неї власними очима.

“Той, хто хоче знати правду, той намагається побачити її своїми власними очима і почути на власні вуха. Я думаю, що не так вже й важко сісти в літак і полетіти до цієї України, витративши свої гроші на те, щоб побачити, якою нам залишили Україну після помаранчевого путчу, і як нам сьогодні непросто наводити лад у всіх сферах життя. Але це робиться”, – впевнена автор коментаря.

Оскільки політик з першого дня попереджала, що “помаранчеве шумовиння, яке рвало на себе всю владу в Україні… ці непрофесіонали, абсолютно позбавлені розуміння того, як треба будувати державу, призведуть Україну до руїни”, то нині має “повне моральне право говорити про те, що сьогодні ми маємо шанс, нарешті, мати спокійну владу. І всі ці дурниці на кшталт «здачі національних інтересів» – це є просто агітка. Причому, агітка примітивна, як за часів більшовизму. І нічого іншого”, – підсумовує Л.СКОРИК.

Advertisements

One thought on ““Л.СКОРИК радить “панянкам і панам з Австралії”

  1. Цікавий допис. Не читаю і не дивлюся, і навіть не слухаю материково-українські канали. Їх просто не існує. Сама брехня. І держави давно нема. Вона є… Але, як весь світ нині, має дуже дивні форми. Оті українці з Австралії… і навіть із Сахаліну і т.д. і є отією Україною, державою. Щодо “пань і панянок, паночків і Романів Миколаєвичів Копиленків”, то не мати ж за звертання “товаришка Скорик”… І чому це в ХХІ сторіччі одна “товаришка” має право на думку, а інша – нє, бо українка, але мешкає аж у Канаді… Приміром, мені далека “Жовтнева революція” і навіть “Революція на граніті та траві”, бо в п’ятнадцять літ тобі не раді. Да і взагалі в Україні давно вже не раді не за статевою, не за віковою, а тепер уже й за ознакою проживання. Оце… “Жєнщіни і мужчіни, нарешті настав ваш празнік, празнік Клари Цєткін, і потішили вас усіх “агіткою” австралоїди знацця”??? “Помаранчева революція” пана Ющенка, Жванії і Луценка… Це була гра в державу. Я у своїм репертуарі, як і мій дід, як і моя прапрабаба, “гра жидів в українську державу”. І замість того, аби дбати і згуртувати українців, грали масштабно (явно не мій масштаб))) великоросько грали… І досі грають, панове. Вони і досі грають. Просто нарешті вони втомилися прикидатися – познімали свої вишиванки і забули зістригти свої пейси. А оскільки Святослав змінив мапу сусідів України, то це навіть не сіоністи, а звичайні хозари з сусідньої Росії-Китаю. До речі, Китай є загадкою, етнічною, навіть для японців. Тож, вітаємо всіх зі світовою РЄВОЛЮЦІЄЮ, як не світовим розпинанням Бога, то з мировим розпинанням… продовжіть самі.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s