Припиніть писати листи Президенту України!


Редакція “Іммігради” отримала чергового листа, якого написав черговий інтелектуал, журналіст чи просто українець, Президенту України Віктору Януковичу.

Змушені вас засмутити, але ред. не передруковуватиме подібних листів на своїй сторінці як власне і не писатиме своїх з тієї простої причини, що вважає цю справу бездарною тратою часу. Така позиція викликана тим, що члени редакції особисто не голосували за діючого Президента і не вважають його  гарантом Конституції і свободи в Україні. Якщо хтось думає, що написавши листа директору в’язниці, можна добитися  звільнення ув’язнених, то вже краще писати листи директору в’язниці, ніж Президенту. А ще можна почати просити чорта молитися Богу.

Велике прохання не турбувати редакцію з листами Президенту України. В разі потреби ред. допоможе дістати поштові адреси Організації Об’єднаних Націй, Папи Римського, Адміністрації Президента Америки, канцелярії бундесканцлера Німеччини, інших відомих і впливових лідерів та світових товариств.

One thought on “Припиніть писати листи Президенту України!”

  1. Бу-га-га! Зараз багато людей не може зрозуміти хто ж таки за нього голосував) А листи до президента це звісно листи до народу більше, аніж до нього. Все буде ДОНБАС! Харант (чи ХЕ-) а не ГА- рант кидав заявки “я отвечаю”, і щодо “покращення життя”, так що чекайте і все буде…але потім.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s