“Ця кінострічка розповідає історію трьох хлопців з Росії, які намагаються незаконно дістатися до Польщі, мріючи про нове життя “


В далі поданому повідомлені забули сказали, що завдячує фільм “Завтра буде краще” польської режисерки Дороти Кендзєжавської своєму успіху блискавичній грі українських дітей-акторів (на фото в центрі і справа). Українських дітей для фільму знайшли в Дніпропетровську. Більше про це ред. повідомить в наступний наших публікаціях про Берлінале 2011.

ред.

http://www2.polskieradio.pl

Польські роботи отримали нагороди на Берлінському кінофестивалі 20.02.2011 Оператор Войцех Старонь і режисер Дорота Кендзєжавська, представники Польщі, стали лауреатами 61 Берлінського кінофестивалю.

Дорота Кендзєжавська отримала кілька нагород за фільм «Jutro będzie lepiej» («Завтра буде краще»). Ця кінострічка розповідає історію трьох хлопців з Росії, які намагаються незаконно дістатися до Польщі, мріючи про нове життя – говорить режисер:

Насправді це не тільки історія переходу через кордон чи пошуку нового життя, це фільм про те, що можна мати заповітну мрію, про яку люди часто забувають, коли старіють.

За операторську роботу нагороду на «Берлінале» отримав також поляк Войцех Старонь, що виграв срібного ведмедя за фільм «El Premio». Золотим ведмедем на «Берлінале» журі нагородило іранський фільм «Надер і Сімін. Прощання» Асґара Фархаді.

І.І.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s