Українці Німеччини об’єдналися в фейсбуці.


Перша віртуальна спроба україців Німеччини обєднатися відбулася у фейсбуці. Ця соціальна мережа є чи не найпопулярнішою серед українців. Останнім часом українці, що мешкають чи навчаються в Німеччині, створили багато територіальних груп за місцем проживання: українці Берліна, українці Північної Райн-Вестфалії та інші. Сьогодні виникла ідея об’єднати територіальні групи в спільну групу “Українці Німеччини”. При цьому автономність регіональних груп залишається такою ж важливою. Адмініструють групу адміністратори інших груп.

Вже з початку свого заснування група набрала більше півсотні членів і відкрита до спілкування і поповнення. Вітається інформація з різних куточків Німеччини про українське життя, про власні цікаві ідеї і починання.

Знайти групу в Фейсбуці можна за посиланням http://www.facebook.com/groups/445054142176090/під назвою “Ukrainians in Germany”.

Приємного спілкування!

Advertisements

3 thoughts on “Українці Німеччини об’єдналися в фейсбуці.

  1. Дорога пані Ольго . Прохання , якщо це маєте час та бажання розповісти/поінформувати чому Ви вибрали саме таку заставку для групи “Українці Німеччини” та про що ці вишиті візирунки повідають . Дякуємо

  2. Різні візерунки – це все ми, кожний окремо гарний своїм характером поглядами. І ця група поважає індивідуальність кожного. Разом ми є поєднанням різних індивідуальностей-візерунків ми створюємо печворк, який так само гарний. ЦЕ символіка: українців Німеччини (українці Берліну, Українці НРВ тощо). Так само як ми кожен є з різного регіону України,що маю свою культурну ідентичність, як і ці запаски на малюнку. але ми разом.

  3. група не протрималася довго. За традиціє туди проникли провокатори і з групи українців німеччини вона перетворилася в групу футбольних вболівальників.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s