“Замість того, щоб… захищати українські інтереси та права українців – дипломатичне представництво, фактично, перетворилося на ретранслятор позиції Кремля»


Якби партії “За Україну!” вдалося відкликати посла України в Росії, це би могла стати гарним прецендентом до послів інших країн України за кордоном, почати звертрати увагу на проблеми українців за кордоном.

ред.

http://www.zaukrainu.org

17.01.2011 | 15:09

«За Україну!» ініціює звіт міністра МЗС та вимагає відкликати посла України в Росії

Депутатська група «За Україну!» ініціює звіт міністра закордонних справ щодо ситуації навколо Української бібліотеки в Москві. Про це повідомив голова партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко. Також народні депутати вимагають відкликати посла України в Російській Федерації Володимира Єльченка.

За словами лідера партії «За Україну!», «ситуація навколо Української бібліотеки в Москві засвідчила безпорадність українського зовнішньополітичного відомства. Тому ми вимагаємо в перший пленарний день восьмої сесії Верховної Ради заслухати звіт керівника МЗС Костянтина Грищенка щодо ситуації навколо Української бібліотеки в Москві».

Також народні депутати від групи «За Україну!» хотіли б почути позицію міністра щодо ліквідації Федеральної національно-культурної автономії українців Росії.

«Особливе обурення викликають дії українського дипломатичного представництва в Російській Федерації. Замість того, щоб виконувати свої повноваження – захищати українські інтереси та права українців – дипломатичне представництво, фактично, перетворилося на ретранслятор позиції Кремля», – зазначив він.

«Тому партія «За Україну!» вимагає відкликати посла України в Російській Федерації Володимира Єльченка з метою заміни його кандидатурою, що здатна захищати українські інтереси перед Кремлем», – наголосив В’ячеслав Кириленко

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s