“конкурс «Виграй дружину», переможець якого отримає оплачений тур до України з можливістю обрати собі наречену “


Новозеландська радіостанція розігрує на конкурсі жінку з України
11 лютого, 2011
Слухачі обурюються комерціалізацією таїнства шлюбу. Українці мають додаткові підстави для обурення.

Новозеландська загальнонаціональна радіостанція The Rock, що належить корпорації MediaWork, оголосила конкурс «Виграй дружину», переможець якого отримає оплачений тур до України з можливістю обрати собі наречену у шлюбній агенції, повідомляє MyFoxBoston.
«Якщо ви зацікавлені в шлюбі з гарячою іноземною штучкою, покажіть, на що ви здатні», – йдеться в оголошенні радіостанції. Щасливцеві оплатять 12 днів перебування в Україні та видадуть дві тисячі доларів США на кишенькові витрати. Переїзд до Нової Зеландії для обраниці переможця радіостанція не оплачує.
Конкурс розпочався 7 лютого і завершиться 28-го. У фінал вийдуть п’ятеро осіб, з-поміж яких буде обрано одного згідно з характеристикою рідних і друзів, психометричним та психологічним дослідженням. У такий спосіб радіостанція хоче відсіяти тих, хто бере участь у конкурсі знічев’я, і гарантувати серйозність намірів переможця.
Конкурс спричинив шквал критики на адресу комерційного радіо, яке демонструє нові підплінтусні глибини морального падіння. У Facebook створено групу, що вимагає припинення розіграшу. Як повідомляє The New Zealand Herald, до радіостанції звернулась голова Асоціації українців Нової Зеландії Наталія Пошивайло-Таулер, попередивши, що її організація подає до регуляторного органу у галузі телерадіомовлення офіційну скаргу на The Rock. У відомстві, втім, поки що отримання скарги не підтверджують.

 

Програмний директор радіостанції The Rock Бред Кінґ у коментарі the New Zealand Press Association наголосив, що конкурс є жартівливим. «Зрештою, це власна справа чоловіка і жінки, якщо вони вирішать одружитись і поїхати до Нової Зеландії. Ми нікого не одружуємо й не затягуємо до нашої країни», – сказав він.

 

«Медіаграмотність»

Advertisements

One thought on ““конкурс «Виграй дружину», переможець якого отримає оплачений тур до України з можливістю обрати собі наречену “

  1. Мені здається,що потрібно хутенько започаткувати свій конкурс “Дай одкоша новозеладській невихованості”Дівчині,котра зможе принизити гідність самовпевненого потенційного жениха нижче плінтуса, виплатити нагороду у ці ж самі дві тисячі доларів і купити путівку до Нової Зеландії з метою пошуку потенційного емігранта до України в якості жениха.Наша відповідь Чемберлену,так би мовити:-))))

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s