“Тетяна Денисова живе в Німеччині…”


Тетяна Денисова

http://tanci.org/

Тетяна Денисова – відомий хореограф міжнародного рівня. Один з чотирьох членів жюрі другого сезону проекту «Танцюють всі!», який виходить на українському телеканалі СТБ.Тетяна Денисова живе в Німеччині, в м. Кельне.
Її танцювальна кар’єра почалася з маминої фати. Коли Тетяна її наділа, зрозуміла, що в ній потрібно танцювати. З тих пір і танцює.

«У моїй роботі на Україні був досягнутий певний рівень, і в якийсь момент захотіло щось більше.

Пропозиції виїхати за кордон були завжди, і якраз з’явився цікавий контракт, вирішила спробувати і не жалію», – призналася Тетяна Денисова.
Вона працювала над багатьма постановками першого сезону проекту «Танцюють всі!». Ще на останньому гала-концерте першого сезону «Танцюють всі!» їй вперше дали можливість не тільки ставити номери для шоу, але ще і їх оцінювати.
Тетяна спеціалізується на стилях диско і бродвей. Засновниця і керівник «JB ballet» в Німеччині. Останні 5 років робить постановки в Європі.
У балеті Тетяни Денисової працюють хлоп’ята тільки з України. Недавно вона запропонувала роботу дівчині, яка була в сотні кращих «Танцюють всі!», але не потрапила в 20-ку. Зараз вона чекає відкриття візи до Німеччини.
Тетяна Денисова дуже вимоглива на роботі, але коли виходить із залу, стає зовсім іншою людиною.
Як танцівниця не виходить на сцену вже 2,5 рік, а раніше танцювала майже у всіх стилях, окрім хіп-хопу.
Тетяна Денисова заміжня, є син Лев. Вагітність пройшла дуже гармонійно і легко. Вона продовжувала працювати в звичайному для себе режимі до самих пологів, в лікарню поїхала з репетиції. Вже через місяць почала відновлювати свою колишню форму.
Поки Тетяна судила другий сезон танців, син знаходився з татом.
Їй більше всього подобаються красиві стрункі чоловіки. Але якщо вони – погані танцюристи, краса, говорить Тетяна, їх не врятує.
Тетяна Денисова старається немає солодкого і мучного, але до дієт не удається. Якщо втомлюється морально, їй дуже допомагають фізичні навантаження. Тетяна любить бігати. Якщо втомлюється фізично – розслабляється пивцем.
Улюблені книги – «Брати Карамазови» Достоєвського, «Тихий Дон» Шолохова, «Анна Кареніна» Толстого і багато інших.
Танцівники, яких вона вважає за майстрів своєї справи: Cyd Charisse, Frad Astaire, Sylvie Guillem, Михайло Баришников, Рудольф Нурєєв, Каріна Смірнофф, Славік Галасливий.
Тетяна любить слухати Queen, Elton John, Bon Jovi, Nickelback, Guns’n’Roses.
«Вконтакте» є 3 сторінки з її ім’ям. Одна з них її, але у Тетяни не вистачає часу на спілкування, тому вона збирається її видалити.
Життєве кредо: завжди розраховувати тільки на себе.

Матеріали:livestory.com.ua

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s