Головною проблемою українців Хургади є заспокоїти родичів за межами Єгипту.


Ред. вдалося зв’язатися телефонічно з українцями в Хургаді – місті найблішої скупченності  українців в Єгипті. Ситуація на учбережжі Червоного моря виважена. Революція в Каірі на життевий ритм в курортних місцях не позначилася. Люди купаються в морі. Діти ходять до садочків і шкіл. Головною проблемою українців Хургади є заспокоїти родичів за межами Єгипту. “Нас тут так багато, стільки тисяч, то щоб нас всіх вивести звідси, треба формувати незнати які транспортери”, – пожартувала жителька Хургади Олена. Вона одружена з єгиптянином, має дітей і сподівається, що все буде гарад з українцями.
ред.
http://www.unian.net
До посольства звернулися 50 українців – хочуть поїхати з Єгипту

До Посольства України у Єгипті з приводу евакуації звернулися близько 50 українців.

Про це повідомив УНІАН речник МЗС України Олександр ДИКУСАРОВ.

Протягом сьогоднішнього дня до Посольства України в Єгипті звертаються громадяни України, які знаходяться на консульському обліку, з питаннями щодо можливої евакуації.

У зв’язку із напруженою ситуацією у Каїрі, Александрії та Суеці, МЗС України у терміновому порядку опрацьовує питання евакуації наших співвітчизників, які звернулися до Посольства України в Єгипті.

Українському Посольству у Каїрі доручено підтримувати зв’язок із громадянами України та складати списки бажаючих повернутися на Батьківщину.

Передбачається, що 1 лютого буде виконано чартерний рейс з Каїра до Києва, яким будуть доправлені громадяни України, які звертаються до Посольства України у Єгипті, а також сім’ї українських дипломатів, які працюють в АРЄ.

Водночас, громадяни, які перебувають у Єгипті з туристичною метою і знаходяться переважно у містах Хургада та Шарм-ель-Шейх, до Посольства України з питаннями дострокового повернення на Батьківщину не зверталися.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s