“дипломатичним представництвам України за кордоном доручено на постійній основі здійснювати оперативний моніторинг потенційних та існуючих загроз”, – зауважили в МЗС.”


Яким чином виконуватиметься наказ Президента України за кордоном (див. внизу)? Це все одно, що видати указ, щоб терористи повідомляли диппредставницва України про свої плани. Чи зможуть посольства України забезпечувати небезпеку українцям, проводити з ними роз”яснювальну роботу, якщо вони навіть не знають, де тих українців шукати. А чи має посольство контакт з нелегальними мігрантами? Чи вони входять в категорію українців, з якими треба проводити “інформаційно-роз’яснювальну роботу”, адже саме українські нелегали проживають компактно? Чи має посольство досвід моніторингу положення українців за кордоном і тим більше загроз для них? Поживемо, побачимо. Скоріше за все, про цей указ забудуть, як тільки стихне шум навколо Домодєдово.
ред.
http://www.unian.net
Янукович доручив захистити співвітчизників за кордоном

На виконання доручення Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА Міністерство закордонних справ України посилює заходи із захисту громадян України, що перебувають за кордоном.

Про це УНІАН повідомили у Департамент інформаційної політики МЗС України.

У повідомленні зазначається, що “24 січня 2011 року у московському аеропорту „Домодєдово” стався вибух, який за офіційними даними забрав життя 35 осіб, з яких 23 ідентифіковано. Внаслідок цієї трагедії загинула громадянка України – Машутіна Ганна Григорівна, 1981 року народження. Наразі проводиться експертиза та слідчі дії. Рідні Ганни поінформовані про трагедію і вже виїхали до Москви”.

За огляду на цю безпрецедентну подію, Міністерством закордонних справ України посилюються заходи із захисту громадян України, що перебувають за кордоном. “У цьому контексті вже на даному етапі дипломатичним представництвам України за кордоном доручено на постійній основі здійснювати оперативний моніторинг потенційних та існуючих загроз”, – зауважили в МЗС.

Також в зовнішньополітичному відомстві України наголосили, що “в місцях компактного проживання наших співвітчизників буде проведено необхідну інформаційно-роз’яснювальну роботу, спрямовану на дотримання ними загальних безпекових вимог в умовах виникнення кризових ситуацій у країні перебування, буде надано необхідну консультативну допомогу українським громадянам”.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s