“відкликати посла України… з метою заміни його кандидатурою, що здатна захищати українські інтереси”


Якщо слідувати логіці партії  «За Україну!», то послів України треба міняти не тільки в Росії (див. внизу). Ред. мало відомі факти, принаймі в Німеччині, щирого заступництва чи перейманнями правами і положенням українців в закордонній країні.
ред.
Депутати вимагають замінити посла України в Росії
http://www.unian.net

Депутатська група «За Україну!» ініціює звіт міністра закордонних справ Костянтина ГРИЩЕНКА у Верховній Раді щодо ситуації навколо Української бібліотеки у Москві.

Як повідомили УНІАН у прес-службі партії «За Україну!», також народні депутати вимагають відкликати посла України в Російській Федерації Володимира ЄЛЬЧЕНКА.

За словами лідера партії «За Україну!» В’ячеслава КИРИЛЕНКА, «ситуація навколо Української бібліотеки в Москві засвідчила безпорадність українського зовнішньополітичного відомства. Тому ми вимагаємо в перший пленарний день восьмої сесії Верховної Ради заслухати звіт керівника МЗС Костянтина ГРИЩЕНКА щодо ситуації навколо Української бібліотеки в Москві».

Також народні депутати від групи «За Україну!» хотіли б почути позицію міністра щодо ліквідації Федеральної національно-культурної автономії українців Росії.

«Особливе обурення викликають дії українського дипломатичного представництва в Російській Федерації. Замість того, щоб виконувати свої повноваження – захищати українські інтереси та права українців – дипломатичне представництво фактично перетворилося на ретранслятор позиції Кремля», – зазначив В.КИРИЛЕНКО.

«Тому партія «За Україну!» вимагає відкликати посла України в Російській Федерації Володимира ЄЛЬЧЕНКА з метою заміни його кандидатурою, що здатна захищати українські інтереси перед Кремлем», – наголосив він.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s