Ющенко почав з німецької глибинки


16 грудня 2010 колишнiй президент України Вiктор Ющенко (2005-2010) перебував у мiстi Фрайбург (Нiмеччина), де він виступив перед студентами з лекцією  на тему “Україна та Європа”. Крім цього, Віктор Ющенко зустрівся з місцевою українською громадою. Про це навіть написала газета “Християнський голос”, яка не має інтернет-сторінки. Приїзд Ющенка проанонсував портал українських студентів в Німеччині. А одна російськомовна блогенша залишила запис на своїй сторінці такого змісту: “а ещё я видела, наверное, почти всю украинскую диаспору университета Фрайбург, потому что приезжал Ющенко. да-да, по приглашению университета, а не просто ехал-мимо-дай-заеду. город и улицы перекрывать не стали, кому он нужен, и правда. хотя во время доклада один мужчина встал и вышел, громко хлопнув дверью. туфлёй не кидался. ну что там Ющенко? а ничего. у меня такое впечатление, что ему в голову загрузили лексикон с разными словами, чтоб когда ему задают вопросы он мог через рэндомайзер выгружать эти слова в ответ: демократія, нація, країна, мовна єдність, патріотизм и т.д. а своих мыслей там нет.” (взято з http://lazy-lena.livejournal.com/).

Очевидно, приїзд Ющенко – початок роботи нещодавно зареєстврованого інституту Ющенка (Див. внизу). Це вже не перший візит Віктора Ющенка до німецької глибинки. Про минулий візит писалося: http://www.pravda.com.ua

ред.

Стратегічні ініціативи за Ющенком
Лідер «Нашої України» офіційно зареєстрував власну громадську організацію–інститут

http://www.umoloda.kiev.ua

Степан ЩЕСНЯК

Міністерство юстиції офіційно зареєструвало нову громадську організацію — «Інститут Президента Віктора Ющенка «Стратегічні ініціативи». Одним із завдань інституту є створення майданчика, на якому інтелектуали проводили б дискусії із різних проблем. «Наше становлення, зовнішня політика або гуманітарна політика, безпека, мовна та історична політика — про ці проблеми інтелектуали нації мають відкрито дебатувати, апелювати до суспільства з тих чи інших питань. Думаю, ці теми цікаві для українського суспільства. І тому такий проект я хочу реалізувати», — розповів про своє починання Віктор Ющенко.

Розмови про створення «Інституту Ющенка» почалися ще до президентських виборів у січні–2010. Однак конкретне підтвердження від самого Віктора Андрійовича з’явилося недавно, коли Ющенко зустрічався з екс–президентом США Біллом Клінтоном у ранзі керівника нової громадської формації. З–поміж іншого відомі політики обговорили можливості співпраці між своїми організаціями «за програмами, важливими для української молоді та української громади в контексті захисту демократичних цінностей та національних інтересів».

Віктор Ющенко повідомив, що працював над оформленням установи впродовж кількох місяців. «Перший раз я отримав відмову в організації такого інституту», — розповів екс–Президент під час візиту на Івано–Франківщину на Покрову. Реєстрація, за даними «УМ», відбулася позавчора.

Згідно зі статутом, метою інституту є «задоволення та захист соціальних, економічних, освітніх, культурних та інших спільних інтересів його членів, розробка, обґрунтування, представлення суспільству стратегічних ініціатив із ключових питань розвитку України, її єдності, утвердження національних цінностей у житті держави і суспільства, сприяння реалізації європейського вибору України, підтримка зусиль із включення України до європейського економічного, політичного, соціального та інтелектуального простору, поширення сучасного розуміння європейськості та українськості у всій різноманітності їх вимірів». Серед завдань — розвиток громадянського суспільства, оцінка тенденцій в українській політиці, збереження культурних цінностей, контроль влади, промоція європейського вектора тощо.

Створювати громадські організації — звична практика для колишніх державних лідерів. Так, існують благодійна організація «Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» та Всеукраїнська доброчинна організація «Місія «Україна — відома», де керівником — Леонід Кравчук. При цьому Віктор Ющенко залишається й головою партії «Наша Україна».

6 thoughts on “Ющенко почав з німецької глибинки”

  1. Ющенко зрадив Україну. Саме він і ніхто інший посадив у президентське крісло Януковича. І зробив він це у той підступний спосіб, що у другому турі президентських виборів закликав своїх маргінальних прихильників голосувати “проти всіх”, що й забезпечило Януковичу оті самі критичні 3% голосів, які розвернули Україну на 180 градусів обличчям на диктаторський схід і спиною до демократичного заходу. Саме про це треба зараз голосно й відверто говорити. Бо допоки Ющенко не буде розвінчаний як відвертий і свідомий зрадник України, то того часу він залишатиметься прикладом непокараного зрадника, якому наслідуватимуть і інші потенційні зрадники та пристосуванці. І до того часу він буде і надалі успішно руйнувати всі спроби опозиції об’єднатися проти диктатури. Тож ганьба Ющенкові і геть його з української політичної арени!
    Валерій Жураховський з міста Кельна.
    PS. Не слід думати, що я не бачу недоліків Тимошенчихи. Але мати недоліки і вчинити відверту зраду – це зовсім різні речі.

  2. таке враженні, що Ющенко, не бувши в змозі подолати язикату Тимошенко, просто здав її на розшматування Янукивичу, чим розшматував Україну. Приватна амбіція, яка перевищила державну. н

  3. Цілком справедливо сказано “Приватна амбіція, яка перевищила державну”. Але саме це і є ознакою державної зради. Бо зрада не буває “ні з тего, ні з сего”. Вона завжди така, що вмотивована саме приватною амбіцією (особистою образою, невгамованим самолюбством, користолюбством – egal чим). І тоді, коли приватна амбіція превалює над самоконтролем і усвідомленням державної відповідальності, тоді людина і робить “доленосні” вчинки, як от у свій час Мороз, а за ним Литвин і тепер, нарешті, Ющ. Це і є чистої води державна зрада. І ніяка язикатість Тимошенчихи не може виправдати цю його зраду. Бо Ющ зрадив не якусь там окремо взяту Тимошенчиху, а всіх нас разом узятих і в той же час кожного з нас окремо, у тому числі і особисто Вас, і особисто мене. І тому я як пересічний постраждалий виношу йому свій власний громадянський вирок: він мусить зникнути з української політичної сцени. Йому, як і отому Морозу і отому Литвину, нема вже тут доброго місця. І вже ніколи не буде. Ніколи! Ніколи!
    Валерій Жураховський

  4. Фрайбург – це не глибинка, думайте, що пишете!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s