“щоб співгромадяни Німеччини і житці цілого Евросоюзу звертали увагу на українських чорноробів”


http://www.brama.com

Бернд Сенчук

(вільний українець і громадянин Німеччини)

Вельмишановний президенте Бундестаґу, Волфґанґу Тгірсе

Звертаюся до Вас з пошани на відповідальність і знАчіння, що принесе з собою Вами зайнята посада. Як вільний українець не хочу Вас переконати, що Україна природна частина Европи. За дослідами і за, хоч знищеним, побутом належить Україна до однієї з колиск людства. У першу чергу це був щасливий дар природи, що льодовики ніколи не покрили всю Україну. Так і з боротьбою українського народу проти азійських навал, включно з монгольською. Потуга Чінгіз-Хана, потомками, якими стали царська Росія, Радянський Союз і нинішня Російська Федерація. Так і з українською боротьбою проти оттоманських наступів, як і проти більшовицької чуми, з якою стала Україна неначе заборолом у боротьбі за европейський дух волі, за домагання прав найменшої людини проти звірячих зазіхань і яничарства.

Не випадком, коли 1933 дійшов А. Гітлер в бісмаркському райсі до влади, завершилося мільйонне знищення українців на просторах теперішньої Української Республіки і Російської Федерації, тобто від Молдови до Волги і Північного Кавказу. По мілйьонному знищенні українців, США прилюдно визнали СССР та привітали цей Союз у міжнародньому співтоваристві. Як сьогодні не можна заперечувати, що якраз Кремель допоміг Третьому Райхові стати світовою загрозою. Перед нападом на сов’єтський райх, Кремель присилував населення радянської України працювати для розбудови Третього Райху.

 

Я почав з таким малим нарисом, щоб Вам довести про поважність мого звернення. Хочу з ним додати камінчик задля кращого розміння подій навколо президентських виборів 2004 в Україні і їх знАчіння для боротьби з світовим тероризмом.

Заяви злочинної влади в Україні про чесні вибори можна хоч порівнювати з заявами суданського правління про його непричетність у народовбивстві. Вони попросту не відповідають дійсності. Про численні порушення, у зв’язці прав людини і громадянських прав, можна звертатися до голів всеукраїнської опозиції:

Юлія Тимошенко

Yuliya@Tymoshenko.com.ua

http://www.tymoshenko.com.ua/eng/

 

Віктор Ющенко

viktor@yuschenko.com.ua
http://www.yuschenko.com.ua/eng/

Поступування злочинної влади в Україні приневолюють кожну волелюбну людину до застороги. Маленький перелік:

– Зброєві запаси з Радянського Союзу знищать таким способом, що легко їх чорними хідниками продавати терористам. Та дійсно по багатьох гострих точках появляється „радянська” зброя.

– Продаж морокливини/наркотики в Україні відбувається з допомогою і під опікою міліції. Президент України Л. Кучма власноручно призначає позадовців на посади виконавчої влади. Тож не тільки терористи в Афганістані підтримують своє насильство з продажі морокливини/наркотики. Цей продаж також здійснюється з допомогою військових сил з колишнього Радянського Союзу. Л. Кучма походить з військової промисловости Радянського Союзу.

– Злочинна влада в Україні, під покриттям опозиції, вітала гітлерівців (NPD) з успіхом у виборах у східньонімецьких областях. Доказ цього, це садиба в помережі з осідком:
http://www.una-unso.org.ua

Справжній осідок опозиційної партії УНА-УНСО, це:
http://www.una-unso.org
Значить, не можна виключати, що злочинна влада підтримує зв’язки з німецькими гітлерівцями. Це ще тим небезпечніше, коли припускати, що вона також утримує зв’язки з світовим тероризмом, якби вона вже не одна гілка від Алкаїди.
Згадана садиба використовує злочинна влада й її розвідки (можливо також російські), щоб очорнити український рух і його теперішню опозицію. Одначе, це тільки малий показ від того, що розширніше відбувається за старим радянським зразком, покриваючи свої звірства за „фашистськими”. На загданій садибі перелічують до кола прихильників також видання Сільські Вісті. Воно належить до рідкісних видань з великим накладом, котре не тільки оприлюднує думку Адміністрації президента. Цьому виданню підло закидують, ніби воно розширює протижидівство. У дійсності йдеться лише про платне оголошення від праці якогось проф. Яременка з державного університету Шевченка. У цій праці переповідають радянські забобони про жидів, з чим колись радянська влада нацькувала своє населення. Колись для білоґвардистів були всі більшовики жидами і навиворіт. Ця праця була професорові скрито доручена від АП, щоб паплюжити ім’я українців і їх опозицію. Ширшого знАчіння ця справа дістає, розглядаючи пізву на Сільські Вісті. Якесь жидівське товариство за боротьбу проти антисемітизму з Москви дала пізву на опозиційне видання, щоб припинити його випускання, а не позивало укладника прорадянсько-антисемітської праці, від якого було платне оголошення в згаданім виданні. Це покривається тим, що мафійозні розгалуження з колишнього Радянського Союзу послуговуються ізраїльським громадянством, здійснюючи свої злочинства по світі, бо ізраїльська держава захищає своїх громадян від „переслідування”. Хоча можна сумніватися, що такі ізраїльські громадяни як Могилевич і Рабінович справжніми жидами.

– Утиски і напади на українських студентів, щоб вони голосували за висуванця злочинної влади. Останній напад на Тетяну Батраків і його брата був дуже прикметним. Він відбувся в донецькій області, де нічого не відбувається без згоди донецької мафії. Провідний член цієї державної мафії це В. Янукович, висуванець на президентство від злочинної влади. Цей напад відбувся позаточно за зразком, як відбувається заручникування в Іраку.

– Для підтримку В. Януковича приноволюють громадян України, поводячись ними, неначе громадяни України були нічим іншим ніж бидлом. В. Янукович попередив, що він буде правити крізь референдуми. Право на референдуми закріплено в українській Законодації/Конституції. Одначе, таке право можна злегка зловживати в умовах, коли немає вільних ЗМІ і чинного трирозподілу влади та коли можна ганяти громадян як ходобу на вулиці. Небезпечно також, що в статті 73 української Конституції зазначено, що крізь всенародній референдум можна змінити державну границю, бо з цим можна заохочувати чортовиті сили в Російській Федерації, щоб вони чинили тиск на В. Путіна та з тим увесь можна припинити народовладну плинь у цій Федерації на непередбачуваний час. Можна пересвідчуватися в якім небезпечнім оточенні перебуває Путін, відвідуючи цю садибу німецького віснаря/журналіста розслідного звітодавства:
http://www.juergen-roth.com

Тепер стало зрозуміло, що дуже розмірно проводять в Україні виборчі махінації. Викрили склади, що під управлінням влади, з мільйонними накладами нацькувальних летючок побіч порнографічних випускань. З ними стараються роз’ярювати населення проти Заходу і особливо супроти США, щоб досягнути розбрат між українцями і зросійщеними українцями. Хто надрукував це очортення не можна точно з’ясувати, одначе сліди не ведуть до Москви, а до Угорщини і Словаччини, де скупчено великі майновкладення порадянської мафії. Що також дуже пов’язано з особами Л. Кучмою його зятем Пінчуком і нацюківською партією СДПУ(о).

Не можна виключати, що президентські вибори відбудуться таким чином, що під приводом захисту заключать прозорні урни для голосування та поза овидом спостерігачів їх замінять перед вичислянням. Бо захист з 12 ступенями для виборчих записок (бюлетенів) не діє, коли проводить виборчі махінації ця сторона, котра також виготовляє ці голосувальні записки.

Відомо, що більше 7 мільйонів заробітчан шукають поза Україною хоч найнезахищенішу працю, не мовлячи про запроторених рабин для статевого визискання і втіхи нерозвинутих народовладників у Заході. Цим українським громадянам не дають можливість прогодувати себе і свою сім’ю в рідній і багатенній країні.

 

Тому звертаюся до Вас, щоб точніше довідалися про нечувану кривду, котру скоять тепер в Україні та щоб Ви не шкодили будь-які засоби, аби українські громадяни мали б можливість скористуватися з їхнього права і голосувати в Україні за народовладну силу.

Це змогли б здійснювати з такими кроками:

– Прилюдні заклики, щоб співгромадяни Німеччини і житці цілого Евросоюзу звертали увагу на українських чорноробів навколо їх та щоб усі українські громадяни в Евросоюзі мали б можливість і довідалися яким чином їм голосувати.

– Не шкодувати видатки, щоб перевести українських громадян в Україну. Їх згуртовувати в одну велику Січ/табір, найкраще коло Києва, де багато посолств. Утримувати таку Січ/табір до виборів, у якій знайшов би кожен захист, котрого тероризує злочинна влада та допомагати народовладним силам в Україні, щоб ці люди мали б можливість у день виборів голосувати.

Такі видатки не треба боятися, бо запобігання злочинствам це завжди найнадійніший і найдешевший спосіб. Їх змогли б також до певної міри покрити з вивласненими і замороженим майнами від цих злочинців, котрі тепер ще при владі. Це змогло б також служити добрим прикладом для таборів втікачів з Судану. Якраз, щоб запобігати, аби допомога світового співтовариства не спустилася до самосуті, підносячи лише товарообіг допомагальних країн.

З закликами одними, звернуті до злочинної влади, не запобігати правопорушенню, що має наслідки для майбутности цілої Еровпи. При цьому навіть не важливо, чи Україна членом Евросоюзу чи вона ним може колись стати. Евросоюз не може себе замкнути, коли хоче і потребує господарчого розвитку. А коли злочинна влада в Україні засильно переможе, то це й для житців Еврозоюзу означає підростання згуртованого злочинства, зменшення платні і т. д.

Що можна від такої влади сподіватися, коли навіть ваш однопосадовець у Верховній Раді В. Литвин при відвідинах у США порівнював зближення з Европою, тобто достаток і людські права для українських громадян з „втягненням у европейські справи, тобто неначе з насильством?

 

Прошу Вас не бути байдужими до подій в Україні. Хоча лишень тому, бо вони мають також невтішні наслідки для кожного европейця. Торгівля з людьми, хоч невинні подзвони за малолітними українками, мають також розкладні наслідки на дане суспільство.

Німеччина може нині рад бути, що Віллі Брандт не втік колись, замість до Фінляндії, натомість до Радянського Союзу, бо він би поділив смертельну недолю багатьох соціялдемократів.

 

 

 


Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s