“ця тема безпомилкова”


ця іфнормація вже є архівною, та все ж актуальною стосовно тематики. Поки українці в Берліні порпаються в архівах совєтської кінематографії і підсувають її німцям, останні самі актуалізують українську тематику в Берліні.

ред.

18.02.2010 13:55:38
На "Берлінале" покажуть 8-годинний серіал про українських повій

20 і 21 лютого на 60-му кінофестивалі “Берлінале” впродовж восьми годин показували серіал про емігрантів з пострадянських країн “Перед обличчям злочину”.

Головні герої – поліцейські та балтійські євреї Марек Горскі й Свен Лоттнер і група українських повій. Події розгортаються довкола ресторану “Одеса” в Берліні, власниками якого є російські євреї.

“Я хотів показати мультикультурність сучасної Німеччини, особливо її слов’яно-єврейське середовище, – каже режисер серіалу 57-річний Домінік Ґраф.

Він зняв 28 фільмів. “Перед обличчям злочину” – його перший серіал.

“Німці щодня спілкуються з емігрантами. Комусь вони подобаються, комусь – ні. Але байдужих до них немає. Тому ця тема безпомилкова. Фільм я знімав два роки. Хотів, щоб німці побачили, справжні обличчя емігрантів, їх спосіб життя й манеру спілкування. Стрічка вийшла досить весела й непередбачувана. Це тому, що слов’янський менталітет менш прагматичний, ніж у європейців.

“Перед обличчям злочину” – перший багатосерійний фільм, який покажуть в рамках програми “Берлінале”. У такий спосіб організатори фестивалю впроваджують нову тенденцію – дивитися серіали одразу, а не шматками.

Німецькі телеглядачі побачать цей серіал восени.

Раніше Gazeta.ua повідомляла, що короткометражний фільм українського режисера Мирослава Слабошпицького не здобув нагород на кінофестивалі в Берліні.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s