“до участі в «Сопричасті» долучилися не лише громадяни України, але й представники Грузії, Великої Британії, Словаччини. “


http://risu.org.ua

Soprychastya-2010_1.jpgСпілка української молоді (СУМ) в Україні в рамках відзначення 77-их роковин Голодомору 1932-33 рр. ініціює проведення акції «Сопричастя» на знак духовної єдності з тими поколіннями українців, які постраждали в часи Великого Голоду та терору. Організатори акції «Сопричастя» закликають вшанувати пам’ять жертв Голодомору постом, молитвою та доброю справою.

Кожен, хто погодився взяти участь в цій акції, бере на себе добровільне зобов’язання суворого посту, без вживання страви, впродовж 33 годин (з 7.00 год. 26 листопада до 16.00 год. 27 листопада 2010 року).http://risu.org.ua «Це буде своєрідною особистою жертвою кожного з нас на спомин душі невинно загиблих від голоду 33-го року. Дуже важливо, аби ця жертва була свідомою, а не механічною. До участі в цьому заході запрошуються виключно особи, які досягли 18-ти річного віку й не мають медичних протипоказань щодо такого добровільного голодування», — йдеться у повідомленні організаторів акції.

О 16 годині 27 листопада учасники акції духовно єднаються в спільній молитві за жертв Голодомору.

Як повідомили РІСУ організатора, впродовж 33 годин участі в акції кожен її учасник може зробити добре діло з метою допомогти ближньому який цього потребує. Це може бути милостиня, пожертва на сиротинець тощо.

Зголошуватися, що Ви також долучитися до акції, можна на ел.адресу: soprychastya@cym.org.

Довідка:

Вперше така акція, започаткована СУМівцями Австралії та членами Тернопільської міської організації СУМ в Україні, відбулася 2003 року. З того часу СУМівці щороку в листопаді проводять такий захід, присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору.

У 2006 році до участі в «Сопричасті» долучилися не лише громадяни України, але й представники Грузії, Великої Британії, Словаччини. Акцію підтримав доктор філологічних наук, багаторічний завідувач Науково-дослідного відділу україністики Університету ім. Шафарика у Пряшеві (Словаччина) професор Микола Мушинка, інші громадські діячі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s