Другий Громадський форум Східного партнерства 18-19 листопада 2010 року в Берліні.


http://allakushnir.com

Європейська Комісія запрошує громадські організації з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України взяти участь другому Громадському форумі Східного партнерства.

Форум відбудеться 18-19 листопада 2010 року в Берліні.

Зустріч надасть можливість зміцнити контакти між недержавними організаціями ЄС та країн Східного партнерства, проаналізувати досягнення від моменту його першого засідання у листопаді 2009 року, а  також обговорити перспективи майбутньої взаємодії.

Форум відкритий для участі представників організацій громадянського суспільства, незалежно від того, чи брали вони участь у першому засіданні, що відбулося в листопаді минулого року. Відбір учасників здійснюватиме Керівний комітет, що його обрали делегати першого Форуму. Відбір здійснюватиметься на основі процедури, яка нині розробляється.

До участі запрошуються профспілки, організації працедавців, професійні асоціації, недержавні організації, аналітичні центри, неприбуткові фундації, національні та міжнародні організації громадського суспільства та їхні мережі з країн Східного партнерства та держав ЄС, а також міжнародні організації та мережі.

Громадські організації, що хочуть взяти участь у Форумі, мають надіслати свої листи зацікавлення (letter of interest) до Європейської Комісії. Листи слід надіслати не пізніше 2 липня 2010 року на адресу: RELEX-EAP-CIVIL-SOCIETY@ec.europa.eu.Форму листа зацікавлення можна завантажити тут .

Нагадаємо, що перший Громадський форум Східного партнерства відбувся 16-17 листопада 2009 року та зібрав понад 200 громадських організацій.

Див. також:

Запрошення від Європейської Комісії

Аплікаційна форма

Календар подій у рамках Східного партнерства на 2010 рік

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s