Приваблива сірість.


Понурий Берлін дратує вас тривалим дощем. Сіре небо. Мокре листя прилипає до всього, що рухається жовто-коричневою ковдрою. З цієї сіро-жовтої реальності можна виборкснути. Варто лиш поміняти площини і налаштуватися на посилання Секретное видео 95 квартал – Янукович и Венок.

Після перегляду сірого німого сюжету 95 кварталу і світ вже не такий сірий. І навіть сірість може бути привабливою, чи не так?

ред.

Advertisements

6 thoughts on “Приваблива сірість.

  1. Так, сміятися над вінком в Україні дозволено. Цікаво, як на довго Кварталу вистачить цього сюжету? Чи варто очікувати кольорової версії, 3D версії, балетної версії?..

  2. я думаю, це питання до нашого президента, як скоро від подарує новий прикол для реалізації в любій перераховпній Вами формі.

  3. Він дарує багато приколів, Ольга. Але про найсерйозніші приколи, як то підкилимна політика, візатнійські відносини між елітами при цьому режимі, корупція високого рангу, відсутність реформ, українофобія,.. таким от розумникам з Кварталу говорити зась. Тому чекайте ще багато приколів про медвежатко замість гострої критики, як було дозволено за Ющенка.

  4. Чаплін “нервово курить”. Давно так не сміявся. А до речі, за допомогою сміху декого можна знищити, а декого зробити суперпопулярним. Думаю, Януковичу знищення такого роду не загрожує, бо він дає не тільки приводи для гумору, але і для серйозних речей, які від нього багато хто не очікував, але він їх робить. Перший за 19 років незалежності. Звичайно показовим буде тільки наступний рік, бо сьогодні багато з того, що готується і впроваджується, перші результати дасть в наступному році. От тоді і буде більше ясності. А ті, хто говорять про українофобію, чи не краще було б спочатку перевірити себе на русофобію. І фобію взагалі.

  5. У українофобії цього режиму є цілком конкретні імена: наприклад міністр Дмитро Табачник з його коментарями щодо гуцулів, наприклад муніціпальний чиновник і “майбутнє Партії Регіонів” пан Лєвченко з його коментарями про сутність української мови. Про які такі імена при владі говорите Ви, пане Борис М? Але тут мова не лише про українофобію, мова про підкилимне, нецивілізоване протистояння груп Льовочкина і Клюєва поо яке вже пишуть на ВВС. Відкрите цивілізоване протистояння Тимошенко vs Ющенко замінилося візантійським підкилимним, це великий прогрес? Що може змінитися на краще наступного року?? Ющенко на другому році свого президентства хоча б провів Євробачення і виграв (з Суркісом) Євро 2012, а що цей режим?

  6. Вибачте, але така наша риторика буде просто смішна. Один говорить, що в квартирі нарешті ремонт почав робити, а інший згадує як день народження відсвяткував у минулому році. Ще раз вибачте Станіславе.
    До речі русофобів, я мав на увазі зовсім не у владі. Я думав, Ви це зрозумієте. А візантійська політика в історії мала і має місце, і вона нічим не гірша ніж інша, хоч інші інакше називаються. От дехто вважає Американську політику не візантійською, але ж це не так. Тільки ззовні вона виглядає як красива цукерка, а решту – електорату знати необов’язково. Американці вже давно на виборах голосують за те, що вони “вважають відповідає їх інтересам”, які у них виникають дивним технологічним чином. Такаж візантійська політика, я б сказав “нановізантійська”.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s